gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ayşe tunalı dayanılmaz çile dayanılmaz bir çile bu allahım sevilmeden sevdim yine suçluyum ayşetunalı sevilmeden sevdim yine suçluyum dinle
    Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile Dayanılmaz bir çile bu allahım
    Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum
    Erişilmez bir kalp bu allahım

Dayanılmaz bir çile bu allahım
    Erişilmez bir kalp bu allahım

Işığımsın ümidimsin sen benim
    Mutluluğum sevincimsin sen benim
    Sevme dedim deli gönlüm dinlemez
    Kölen bile olamadım ben senin

Açamamki kalbimin kapısını
    Verselerde alamam tapusunu
    Kıramadım gönlümün arzusunu
    Sevilmeden sevdim yine suçluyum

Işığımsın ümidimsin sen benim
    Mutluluğum sevincimsin sen benim
    Sevme dedim deli gönlüm dinlemez
    Kölen bile olamadım ben senin

Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiller

çiller

Çiller (a.k.a. ephelides), daha çok açık tenli ve kızıl saçlı, mavi, yeşil ya da ela göz renkleri olan kimselerde görülen küçük kahverengi lekelerdir. Hayatın erken aşamalarında ortaya çıkarlar ve yazın çoğalıp kışın hafiflerler. 40-45 yaşlarından sonra genellikle kaybolurlar. Güneşe maruz kalmış bölgelerde oluşurlar: yüz, eller, göğüs ve sırt gibi. Bu kahverengi lekeler cilt tarafından...
  2. Çil

Çil

Bolluk, kısmet, para olarak yorumlanır. Yüzünün çillendiğini gören insana her türlü yerden kısmet gelir.
  3. Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış

Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış

her günüm mazide kalan günlerimden gün arar ayşe tunalı şarkıları her günüm mazide kalmış kalmış günlerimden gün arar kalan sözleri Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış Her günüm mazide kalmış Günlerimden gün arar Her günüm mazide kalmış Günlerimden gün arar Bir perişan bülbülümki Konduğum güller kanar Bir perişan bülbülümki Konduğum güller kanar Gördüğüm rüya değildir Dilde minnet hanedir...
  4. Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme

Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme

yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken sözleri sözleri ayşe tunalı resimleri Ayşe Tunalı- Yalnız Bırakıp Gitme Yalnız bırakıp gitme Bu akşam yine erken Öksüz sanırım kendimi ben Sensiz iken Her neşeli demle bu gece Saatler geçerken Öksüz sanırım kendimi ben Sen siz iken iken Öksüz sanırım kendimi ben Sen siz iken iken Yalnız bırakıp gitme Bu akşam...
  5. Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi Yasemenler dile geldi Bülbül uçtu güle geldi Bahçeler hep yeşillendi Yine cananım gelmedi Bilmem bilmem neden bilmem Naazlı cananım gelmedi Bilmem bilmem neden bilmem Gitti canannım dönmedi Yasemenler dizi dizi Kimse bilmez halimizi Kavuşmadan öldürecek Bu sevda ikimizi Bilmem bilmem neden Gitti cananım gelmedi Bilmem bilmem neden Nazlı cananım dönmedi

Sayfayı Paylaş