gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

her günüm mazide kalan günlerimden gün arar ayşe tunalı şarkıları her günüm mazide kalmış kalmış günlerimden gün arar kalan sözleri Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış
    Her günüm mazide kalmış
    Günlerimden gün arar
    Her günüm mazide kalmış
    Günlerimden gün arar
    Bir perişan bülbülümki
    Konduğum güller kanar
    Bir perişan bülbülümki
    Konduğum güller kanar

Gördüğüm rüya değildir
    Dilde minnet hanedir
    Bir ümitsiz aşka düştüm
    Ağlarım bağrım yanar
    Bir ümitsiz derde düştüm
    Ağlarım bağrım yanar

Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme

Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme

yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken sözleri sözleri ayşe tunalı resimleri Ayşe Tunalı- Yalnız Bırakıp Gitme Yalnız bırakıp gitme Bu akşam yine erken Öksüz sanırım kendimi ben Sensiz iken Her neşeli demle bu gece Saatler geçerken Öksüz sanırım kendimi ben Sen siz iken iken Öksüz sanırım kendimi ben Sen siz iken iken Yalnız bırakıp gitme Bu akşam...
  2. Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi Yasemenler dile geldi Bülbül uçtu güle geldi Bahçeler hep yeşillendi Yine cananım gelmedi Bilmem bilmem neden bilmem Naazlı cananım gelmedi Bilmem bilmem neden bilmem Gitti canannım dönmedi Yasemenler dizi dizi Kimse bilmez halimizi Kavuşmadan öldürecek Bu sevda ikimizi Bilmem bilmem neden Gitti cananım gelmedi Bilmem bilmem neden Nazlı cananım dönmedi
  3. Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile

Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile

ayşe tunalı dayanılmaz çile dayanılmaz bir çile bu allahım sevilmeden sevdim yine suçluyum ayşetunalı sevilmeden sevdim yine suçluyum dinle Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile Dayanılmaz bir çile bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Erişilmez bir kalp bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Dayanılmaz bir çile bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Erişilmez bir kalp bu allahım...
  4. "Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor !

"Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor !

Bu konu; ali ayşeyi seviyo yayın tarihi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda ki komedi dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. "Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma günü ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Başrol erkek oyuncusunun Hakal Yılmaz olduğu disiyle ilgili bilgiler şöyle... Dizinin isminin ilk başta farklı olduğunu belirten Hakan Yılmaz, neden "Ali...

Sayfayı Paylaş