gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi Yasemenler dile geldi
    Bülbül uçtu güle geldi
    Bahçeler hep yeşillendi
    Yine cananım gelmedi
    Bilmem bilmem neden bilmem
    Naazlı cananım gelmedi
    Bilmem bilmem neden bilmem
    Gitti canannım dönmedi

Yasemenler dizi dizi
    Kimse bilmez halimizi
    Kavuşmadan öldürecek
    Bu sevda ikimizi
    Bilmem bilmem neden
    Gitti cananım gelmedi
    Bilmem bilmem neden
    Nazlı cananım dönmedi

Ayşe Tunalı- Yasemenler Dile Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekler dile gelmiş

bebekler dile gelmiş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. resimlerr dile gelmiş konuşuuoooo :)

resimlerr dile gelmiş konuşuuoooo :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış

Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış

her günüm mazide kalan günlerimden gün arar ayşe tunalı şarkıları her günüm mazide kalmış kalmış günlerimden gün arar kalan sözleri Ayşe Tunalı -Her Günüm Mazide Kalmış Her günüm mazide kalmış Günlerimden gün arar Her günüm mazide kalmış Günlerimden gün arar Bir perişan bülbülümki Konduğum güller kanar Bir perişan bülbülümki Konduğum güller kanar Gördüğüm rüya değildir Dilde minnet hanedir...
  4. Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme

Ayşe Tunalı -Yalnız Bırakıp Gitme

yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken yalnız bırakıp gitme bu akşam yine erken sözleri sözleri ayşe tunalı resimleri Ayşe Tunalı- Yalnız Bırakıp Gitme Yalnız bırakıp gitme Bu akşam yine erken Öksüz sanırım kendimi ben Sensiz iken Her neşeli demle bu gece Saatler geçerken Öksüz sanırım kendimi ben Sen siz iken iken Öksüz sanırım kendimi ben Sen siz iken iken Yalnız bırakıp gitme Bu akşam...
  5. Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile

Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile

ayşe tunalı dayanılmaz çile dayanılmaz bir çile bu allahım sevilmeden sevdim yine suçluyum ayşetunalı sevilmeden sevdim yine suçluyum dinle Ayşe Tunalı -Dayanılmaz Çile Dayanılmaz bir çile bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Erişilmez bir kalp bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Dayanılmaz bir çile bu allahım Sevilmeden sevdim yine bu suçluyum Erişilmez bir kalp bu allahım...

Sayfayı Paylaş