Ayşecan Tatari kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ayşecan tatari ayşecan tatari kaç yaşında aysecan kimdir ayşecan tatari kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kaç yaşında, aslen nereli, dizileri, filmleri, çocuklar duymasın, annesi, kimin kızı, aliye uzunatağan

"Çocuklar Duymasın" adlı dizide Feminist Duygu olarak bildiğimiz, zira ikinci versiyonunda rol almayan Ayşecan Tatari hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler buradadır Melek'ler!

Ayşecan Tatari: Doğumu: 09 Mart 1989, İstanbul Türk dizi oyuncusu.
    Annesi sanatçı Aliye Uzunatağan'dır.
    İstanbul İtalyan lisesi'nde öğrenimini tamamlamıştır.

Çocuklar Duymasın adlı dizideki Duygu karakterini başarıyla canlandıran Ayşecan Tatari, Amerika'da eğitimine devam etmektedir.

Dizileri:

Çocuklar Ne Olacak (2004) .... Duygu
    Çocuklar Duymasın (2002) .... Duygu
    Evdeki Yabancı (2000) ....Nazlı Can

Ayşecan Tatari kimdir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mozart Kimdir?

mozart kimdir mozart kimdir özet hayatı özet ın hayatının özeti ın kısa hayatı Mozart hakkında genel bilgiler biyografi ve eserlerini merak edenler için gereken bilgileri sunuyorum. Wolfgang Amadeus Mozart, Avusturyalı besteci (1756-1791). Mozart'ın yaşamı bir peri masalı gibi başlar ve çocukluğu bir efsane olarak belirlenir: dört yaşındayken klavsen çalıyor, altısında yaptığı bes*teler,...
  2. Sting Kimdir?

sting, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü İngiliz sanatçı Sting hakkında ki bilgilerimiz şöyle; Gordon Matthew Thomas Sumner (d. 2 Ekim 1951) İngiliz müzisyendir. Genellikle sahne ismi olan Sting ile tanınır. "Sting" ismi J. R. R. Tolkien'in ünlü üçlemesi Yüzüklerin Efendisi’nden esinlenerek sanatçının kendine...
  3. kleopatra kimdir?

kleopatra kimdir? kleopatra nın biyografi bilgilerini lütfen paylaşır mısınız merak ettim bu güzellik abidesi kimmiş nerede yaşamış:S
  4. mevlana kimdir

mevlana kimdir lütfen mevlana kimdir biyografisini yazın bana kızlar.
  5. Ayşecan Tatari'yi Görenler İnanamıyor!

Bu sayfa; Ayşecan Tatari'yi Görenler İnanamıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllar önce Çocuklar Duymasın dizisinin küçük yıldızlarından biri olarak karşımıza çıkan Ayşecan Tatari geçen zaman içinde hayli büyüdü ve güzel bir genç kız oldu. Çocuklar Duymasın dizisinde yıllarca evin kızı Duygu rolünü canlandıran Ayşecan Tatari daha sonra eğitim için Amerika'ya...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ayşecan tatari kimdir

,
  2. ayse can tatari covuklar duymasinda kac yasindaydi