gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ayşecan Tatari'yi Görenler İnanamıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ayşecan Tatari'yi Görenler İnanamıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yıllar önce Çocuklar Duymasın dizisinin küçük yıldızlarından biri olarak karşımıza çıkan Ayşecan Tatari geçen zaman içinde hayli büyüdü ve güzel bir genç kız oldu. Çocuklar Duymasın dizisinde yıllarca evin kızı Duygu rolünü canlandıran Ayşecan Tatari daha sonra eğitim için Amerika'ya gitti. Çocuklar Duymasın dizisi tekrar ekranlara döndüğünde bu kez Duygu'yu Hayal Kahraman Özalp canlandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde eğitimini tamamlayıp yurda dönen Ayşecan görenleri çok şaşırttı.

2002 yılında çekilen "Çocuklar Duymasın"ın Duygu'su Ayşecan Tatari, görüntüsüyle dizi hayranlarını şaşırtıyor.

“Oyunculuğa başladığım yılları artık neredeyse hatırlamıyorum bile... İlk dizim annemleydi (Aliye Uzunatağan), onunla aynı sette olmak hoşuma gidiyordu. Ben neredeyse ‘Çocuklar Duymasın' bittikten sonra farkına vardım bu işi ciddi olarak yapmak istediğimin. Oyunculuk eğitimi için Amerika'ya gittim, 2.5 yıl New York'ta Stella Adler Studio of Acting'de okudum. Şu an kafam, oyunculukla ilgili daha başka bir yerde.”

Dot ekibi ‘Festen'i oynuyordu, ben de izlemeye gittim. Murat Daltaban'a, “Ben bir şekilde gelmek istiyorum, ne iş olursa yaparım” dedim. O da, “Gel” dedi. Ondan sonra Dot'a gidip gelmeye başladım ve kısa bir süre sonra ‘Sarı Ay' adlı oyunda oynadım. Her haftam oyunla dolu geçiyor. Fiziksel olarak zorlayıcı ve belli bir disiplinde yaşaman gereken bir oyun. Zaten tiyatroda haftada iki gün ekipçe katıldığımız beden derslerimiz oluyor.”

AŞKI SONUNA KADAR YAŞIYOR

“Aşık olduğumu hissediyorum, anlıyorum ve biliyorum sadece. O anda fizyolojik ve psikolojik ne yaşadığıma dair net bir şey söyleyemem. Herhalde ilk başlarda ufak bir panik hali oluyor (gülüyor). Aşkı dolu dolu, büyük, kocaman, saçma, sonuna kadar yaşıyorum. Sekiz aydır aşığım.”

ABD ONU BÜYÜTMÜŞ

“Amerika serüvenim oldukça keyifliydi. Başka bir ülkede tek başına yaşamayı başarabilmek, herhalde hayatta herkesin bir kere yapması gereken bir şey. Orada bir sürü duvarım yıkıldı, çok fazla kendimle kaldım, büyüdüm.”

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ohh ! Ne guzel egitmis , gelistirmis kendini. Yolu acik olsun :)

Ayşecan Tatari'yi Görenler İnanamıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oryantal tanyeli yaşadıklarına inanamıyorum dedi.

Oryantal tanyeli yaşadıklarına inanamıyorum dedi.

tanyeli biyografi tanyeli biyografisi oryantal didem biyografi tanyelinin hayatı dansöz didem ÜCRETİ NAKİT OLARAK ÖDEMİŞTİM! ORYANTAL TANYELİ, GEÇEN YIL ACARKENT'TE SATIN ALDIĞI TRİPLEKS VİLLASININ PEYZAJ BORCUNU ÖDEMEDİĞİ İDDİALARINA TEPKİ GÖSTERDİ. YUNANİSTAN TATİLİ DÖNÜŞÜ ÖĞRENDİĞİ KONUYLA İLGİLİ 'YAŞADIKLARINA İNANAMIYORUM' DEDİ. 'Bu evi aldığımda arkadaşım dediğim Alex ve...
  2. Ayşecan Tatari kimdir

Ayşecan Tatari kimdir

ayşecan tatari ayşecan tatari kaç yaşında aysecan kimdir ayşecan tatari kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kaç yaşında, aslen nereli, dizileri, filmleri, çocuklar duymasın, annesi, kimin kızı, aliye uzunatağan "Çocuklar Duymasın" adlı dizide Feminist Duygu olarak bildiğimiz, zira ikinci versiyonunda rol almayan Ayşecan Tatari hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler...
  3. yaşadıklarıma inanamıyorum kızlar yardım edin

yaşadıklarıma inanamıyorum kızlar yardım edin

sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi...
  4. İlaçlarla adet görenler varmı?

İlaçlarla adet görenler varmı?

ilaçla adet sökme,adet söktürücü ilaçlar,adeti söktüren ilaçlar,adetini ilaçla olanlar,adet söktürücülerin zararı varmı,adet söktürücü ilaçlar hakında bilgiler Merhaba bende adet düzensizliği var 3 ayda bir adet oluyorum bazen bu süre 6 ayıda buluyor bunun tedavisi yokmu acaba Adet söktürücü diye adlandırılan ilaçlar (haplar, tabletler, iğneler) kadın hastalıkları ile ilgili en sık...
  5. GEBELİKTE ÜSTÜNE GÖRENLER YARDIM

GEBELİKTE ÜSTÜNE GÖRENLER YARDIM

ADETİM AYIN 25 İ FAKAT DÜN ADET OLDUM (21 INDE) AÇIK KIRMIZI ÇOK AZ GELDİ. PED KOYDUM SABAH HİÇBİRŞEY YOK ŞUANDA LEKE GİBİ. KARNIMDA ŞİŞLİK OLURDU NORMALDE ŞİŞLİKTE YOK. SADECE GÖGÜSLERİM ŞİŞ VE AĞRIYOR AMA KARNIMDA NE ŞİŞLİK NEDE AĞRI VAR. ÜSTÜNE GÖRME BÖYLE BİRŞEYMİ.

Sayfayı Paylaş