gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşegül Aldinç Li lal lal la la yeni single

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

li lal lal la la ayşegül aldinç li ayşegül aldinç lila lila ayşegül aldinç, 2011 şarkıları, yeni single, li lal lal la la, şarkısı, sezen aksu ile çalışma yapan ünlü şarkıcının fıkır fıkır singlesi burada arkadaşlar.

Ayşegül aldinç 2011 yaz mevsimine 'Li lal lal la la' şarkısı ile bomba gibi geliyor Melek'ler.

Genellikle slow şarkılarıyla ön plana çıkan Ayşegül Aldinç’e yaz enerjisi geldi. Sanatçı, Sezen Aksu imzalı hareketli single’ı “Li lal lal la la” ile müzikseverlerle buluşmaya hazır.

UZUN bir sessizlikten sonra söz-müziği Sezen Aksu’ya ait “O Kız”la müzik dünyasına dönen Ayşegül Aldinç, Aksu’dan bir şarkı daha aldı. “Li lal lal la la”nın bu yazın en beğenilen şarkılarından biri olacağına inanan Aldinç, “Bu yaz şarkım dillerde, akıllar bende olacak” diyecek kadar iddialı... DMC Müzik etiketiyle çıkacak “Li lal lal la la” single’ı 1 liraya satılacak.

Ayşegül Aldinç Li lal lal la la yeni single konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lal

Lal

Lal taşı işlerdeki büyük başarıdır. Evlilik ve kısmeti de belirtir.Cabir'ül Magribi'ye göre; rüyasinda taninmis bir kisinin kendisine bir lal tasi verdigini gören, o kisinin akrabasindan güzel iyi bir kadin ile evlenir. Eger tasi veren taninmis biri degilse alacagi kadin da taninmis bir aileden degildir. Rüyada bir kadinin kendisine bir lal tasi hediye edildigini görmesi, sansinin açildigina....
  2. Panik - Lal Lal La

Panik - Lal Lal La

hep o vardı düşlerimde karşımdaydı o gece dokundu gözleri gözlerime sevişmek bir başka seninle birlikte el ele dolaşırken hava güzel zannederken beni bitirdi telefonda yok olup gitti biranda geri döndü aylar sonra başladım şarkı yazmaya lal la lal lal la la la lal la
  3. Lal Kadın

Lal Kadın

Güzel sitemizin güzel meleklerine güzel bir yazıyı takdim ediyorum.Yazarı:Hadiye Kaptan olan bu şiir tadındaki yazıyı çok beğendim ve sizinle paylaşmak istedim.Yüreğine sağlık hadiye kaptan... Lâl Kadın Genel adı kadın Tek kişilik sureti çağrılır Sâkine Işığına vurulmuş kilit Kör bakışlarında hep tek yön Çöl toprağı gibi çıplak Yeşeremeyen kişi Görünmez bağlarla ilmek ilmek...
  4. Ayşegül Aldinç - Li Lal Lal La La (2011)

Ayşegül Aldinç - Li Lal Lal La La (2011)

ayşegül aldinç 2011 Ayşegül Aldinç, 2011, yeni albümü, Li Lal Lal La La, tanıtımı, hakkında detaylı bilgiler Yılların eskitemediği usta sanatçı Ayşegül Aldinç'in Li Lal Lal La La adını verdiği single albümünün tanıtımı melekler... 01.Li Lal Lal La La 02.Li Lal Lal La La ( Burak Yeter Remix) 03.Li Lal Lal La La (Karaoke Version)

Sayfayı Paylaş