gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ayşegül Hesabı Ödeyemezse...

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

küçük sırlar ayşegül
    küçük sırlar, dizisi, hakkında, ayşegül haberleri, merve bologur hesabı ödeyemedi haberleri burada

Küçük Sırların Ayşegül'ü Merve Bologur hesabı ödeyememiş meleklerim.
    HOOOP ABLA!..

Nişantaşı Hardal’da önceki gün keyif yapan ‘Küçük Sırlar’ dizisinin oyuncusu Merve Boluğur, mekanda arkadaşıyla 1.5 saat oturdu ve kokteyl içti

Ancak 120 TL olan hesabı eksik ödeyen arkadaşından habersiz mekandan ayrılan Merve Boluğur’un peşinden bir garson koşturdu.

Garsonla bir süre tartışan Boluğur, sonunda yenik düştü. Annesi Ayşe Boluğur bir süre sonra mekana gelerek yapılanın çirkin olduğunu söyledi.

2. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    anaa bu ne yemis icmis böyle - 120TLde neyin nesi?! :D:D
    eh.. nisantasinda normaldir - üc bes kokteyl ile olurdur o fiyat :p

Ayşegül Hesabı Ödeyemezse... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hesap / hesaba çekilmek

Hesap / hesaba çekilmek

Kar ve zarar hesabı yapmak, iktisat ederek sıkıntı çekmemeye, Rakamlarla yapılan her çeşit işlem, -lehte yahut aleyhte olsun- kesin ve şaşsaz veri ve bilgilere, insanın eline geçecek yahut karşısına çıkacak bariz sonuçlara; Kazancından hesaba çekilmek hhelal kazancın hesabının, haram kazancım ise azabının olduğu ihtarına, Hesabını kolay bir şekilde verdiğini görmek hanımın dindar ve münis...
  2. hesap

hesap

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur.Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse...
  3. Merhaba ben Ayşegül........

Merhaba ben Ayşegül........

Merhaba ben Ayşegül, 1973 İstanbul doğumluyum.11 yaşında Kıbrıs'a gittim ve tam 24 yıl orada kaldım.Aslında birazda Kıbrıs'lı sayılırım.Evliyim eşim emekli Subay.2 oğlum var. Büyük oğlum Can 8, sınıfta okuyor ve bu yıl Askeri Liselerin sınavına girecek.Oldukça başarılı bir çocuk.Sınavlara Kıbrıs adına girecek eğer kazanırsa 11 yıl Türkiye'de olacak.Bundan dolayı daha iyi bir eğitim alması...
  4. Ayşegül Aldinç hayatı

Ayşegül Aldinç hayatı

ayşegül aldinç kimdir ayşegül aldinç biyografi Ymuşak sesi ve güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Ayşegül Aldinç kimdir bu yazımızda bilgi edeineceğiz Melek'lerim. Ayşegül aldinç hayatı hakkında bilgileri merak ediyorsanız şayet, o zaman buyrun arkadaşlar. Ayşegül Aldinç, ( Türk pop müzik sanatçısı, TV dizileri ve sinema oyuncusu. Gazeteci ve spor yazarı Orhan Aldinç 'in kızıdır....
  5. İşte Ayşegül Yıldız'ın Göbeği!

İşte Ayşegül Yıldız'ın Göbeği!

Bu konu; İşte Ayşegül Yıldız'ın Göbeği haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve eşi Ayşegül Yıldız bir kız bebek bekliyorlardı. Bu haberi basına verdikten sonra ortalarda pek görünmeyen Yıldız geçtiğimiz gün ilk kez büyümüş olan göbeğiyle objektiflere takıldı. Doktora kontrol için giden Yıldız son derece mutlu ve heyecanlı görünüyordu. 2...

Sayfayı Paylaş