gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşegül Yıldız alışverişte

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses alışveriş fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'le hastane odasında nikah masasına oturan Ayşegül Yıldız, günlerce İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız evlendi haberleriyle gündemi meşgul etmişti. Bu olayların ardından uzun süre sessizliğini koruyan Ayşegül Yıldız alışverişe çıktı ve kendinisine yeni ciciler aldı:) Darısı bana ve diğer tüm alışverişe çıkmak isteyen hemcinslerime olsun diyorum:)

Geçen ay hastane odasında İbrahim Tatlıses’le evlendiğinden beri ortalarda görünmeyen Ayşegül Yıldız, önceki gün ünlü türkücünün menajeri Eyüp Kanat’la Akmerkez’deydi...

Tatlıses için eşofman ve spor ayakkabılar satın alan Yıldız, gazetecileri fark edince “Beni çekmeyin, sevmiyorum. Sadece alışverişe çıktım” dedi.

Ayşegül Yıldız alışverişte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler!

Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler!

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses evlendi ayşegül yıldızın gelinliği tek omuzlu gelinlik modeli burada arkadaşlar. Dün akşam magazin dünyasına bomba haber olarak düşen İbrahim Tatlıses evlendi haberlerinden sonra, tüm gözler Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses nikahı haberlerine kitlendi. Hastane odasında kıyılan İbonun nikahı daha çok ses getireceğe benziyor arkadaşlarım. Meleklermekani.com olarak,...
  2. ayşegül yıldızın gelinliği ne markaydı kızlar

ayşegül yıldızın gelinliği ne markaydı kızlar

Kızlar ayşegül yıldız evlendi ya iboyla. Şimdi onun gelinliğine baktımda gerçekten çok hoş. Acaba nereden aldı ne markaydı. Hani bunları bilmiyorsanız bile bana düğünden özellikle içinde gelinliğin göründüğü resimleri vs atabilir misiniz sağolun.
  3. Ayşegül Yıldız -İbrahim Tatlıses Çifti Düğün Hazırlığındalar!

Ayşegül Yıldız -İbrahim Tatlıses Çifti Düğün Hazırlığındalar!

ibrahim tatlıses ayşegül yıldız ibrahim tatlıses ayşegül yıldız evlendi ibrahim tatlıses ayşegül yıldız düğün 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz Mart ayında vurularak ölümden dönen İbrahim Tatlıses hızla iyileşmeye devam ediyor melekler. Vurulmasının ardından iyileşme süreci içinde henüz hastanedeyken sürpriz bir kararla uzatmalı sevgilisi Ayşegül Yıldız ile evlenme kararı...
  4. Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak?

Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak?

Bu sayfa; Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, silahlı saldırı sonucu yaralandıktan sonra hastanede tedavi görürken Ayşegül Yıldız ile evlenen İbrahim Tatlıses kız bebeği babası olmak ,çin gün sayıyor. 9 aylık hamile olan Ayşegül Yıldız ne zaman doğuracak, işte haberimiz... İbrahim Tatlıses’in 9 aylık hamile eşi Ayşegül Yıldız,...
  5. Ayşegül Yıldız : İbrahim Tatlıses Bundan Sonra Abim'dir !

Ayşegül Yıldız : İbrahim Tatlıses Bundan Sonra Abim'dir !

Kendisinden sonra Derya Tuna'nın Tatlıses'in yanına gitmesinden rahatsız olduğu gündeme gelen Yıldız, "Hep İbrahim beyin iyi günlerinde mi yanında olacaklar?" demişti. Bu gerginlik üzerine Tatlıses, "Evet, doğrudur Derya hanım burada normal değil mi? Yok Ayşegül çıldırmadı. Hiç kimse çıldırmadı. Ben iyiyim. Her şey normal herkes benden yana" açıklamasını yaptı. Ailesiyle...

Sayfayı Paylaş