gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Aysegul Yildiz' in Ibo'dan tek istegi gercek oldu...

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

aysegul yildiz ibrahim tatlises asistanini kovdu damla buket cakici kovuldu ibrahim tatlises asistanini kovdu konulari burada melekler Sevgili Melekler Gectigimiz gunlerde flash bir kararla hastane odasinda Aysegul Yildiz ile evlenen Ibrahim Tatlises, yeni esinin tek istegini yerine getirerek yillardir ozel asistanligini yapan Damla buket cakici' nin isine son verdi...Silahli saldiri olayinda asistani cakicininda omzundan yaralandigini biliyoruz...Fakat ne sebeplerle isten cikarildigini yada Aysegul Yildiz'in, asistan cakici'nin neden kovulmasini istedigi hakkinda henuz net bilgiler yok...Sanirim yeni gelin kaprisi olsa gerek :D

yasemin asu bunu beğendi.
Aysegul Yildiz' in Ibo'dan tek istegi gercek oldu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızın cevap veremediği tek insan!

Atamızın cevap veremediği tek insan!

Tarihimiz sayısız savaşlarla doludur. Biz bu savaşlardan baş kaldırıp ne memleketi imar edebilmiş, ne de kendimiz refaha kavuşmuşuzdur. Bunun sebebi, bizim suçumuz olduğu kadar düşmanlarımızın da suçudur. Çünkü başta Ruslar olmak üzere düşmanlarımız hep şöyle düşünürlerdi: -Türklere rahat vermemeli ki, başka sahalarda ilerleyemesinler. .. Bunun için de sık sık başımıza belalar çıkarırlar,...
  2. Enflasyon tek haneye indi

Enflasyon tek haneye indi

TÜİK'e göre, Ocak ayı itibariyle yıllık enflasyon TÜFE'de yüzde 9,50, ÜFE'de yüzde 7,90 oldu. Türkiye'de Ocak ayı itibariyle yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında (TÜFE) yüzde 9,50, üretici fiyatlarında (ÜFE) yüzde 7,90 arttı. Geçen yılın aynı ayında yıllık enflasyon TÜFE'de yüzde 8,17, ÜFE'de yüzde 6,44 olmuştu. Böylece, Ocak ayı itibariyle yıllık enflasyon, geçen yılın aynı ayının, TÜFE'de...
  3. Pek cok insan Tek ayrilik

Pek cok insan Tek ayrilik

Pek Çok İnsan Tek Bir Ayrılık Bir acıyı; mutluluk değil de, yeni bir acı unutturduğunda, gerçek ağrı asıl o zaman başlıyor... insan soruyor kendisine, “nereden başlasam kanamaya? ” sondan başa mı? baştan sona mı? Ben baştan sona gidiyorum, öyle yüzleşiyorum kendimle...ve anlıyorum; daha sonraki yanılgıları doğuran, hep o ilk acı! O ilk kaybediş... O ilk gözyaşı... O İlk kez yıkılması bir...
  4. Tek koltuğum olsun benim olsun

Tek koltuğum olsun benim olsun

Şöyle cam kenarında denize karşılık bir koltuk düşünün.Üzerinde oturup denizin o eşsiz güzelliğini izlerken çayınızı yudumladığınızı ve dalgaların kıyaya vurmasında çıkan o sesi dinlediğinizi düşünün.Ya da o tek koltukta sevdiğiniz bir romanı veya sabah gazetenizi okuğunuzu düşünsenize.Yani tek koltuğun olunca üzerine oturup rahatça dinlenebileceğiniz gibi bir çok şey geliyor aklıma. Ben...

Sayfayı Paylaş