gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayşegül yıldız kimdir biyografisi hayatı kısaca hayatı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'le bir halı reklamında oynayanmasıyla adını duyduğumuz İbo'nun sevgilisi Ayşegül Yıldız, uğradığı silahlı saldırıdan sonrada sevgilisi İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmadı. Aylardır hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmayan isimlerden biride Oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna'ydı. İbrahim Tatlıses oğlu İdo ve annesi Derya Tuna, silahlı saldırı sonrasında hep birlikte görüldü ve birlikte anıldı. Şahsen ben, İbo'nun Derya Tuna'yla evleneceğini düşünmüştüm ama İbrahim Tatlıses nikah kararını Ayşegül Yıldız'dan yana kıldı. Dün akşam sıcağı sıcağına İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız Nikah Fotoları ve haberlerini sizlerle paylaşmıştık. İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız evlendi haberleri, İbo'nun sevdiği nikah kıydığı kadın Ayşegül Yıldız kimdir sorunlarına neden oldu. Meleklermekani.com olarak, bu makalemizde Ayşegül Yıldız biyografisi hakkında merak edilen, Ayşegül Yıldız hayatı hakkında ki bilgileri sizlerin bilgisine sunuyoruz. Ayşegül Yıldız kim
    Ayşegül Yıldız resimleri
    Ayşegül Yıldız biyografisi

1981 doğumlu olan Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses ile oynadığı reklam filmi sayesinde adını duyurdu.
    İbrahim Tatlıses, Bir halı reklamı için geçtiğimiz yıllarda Avcılar’da kamera karşısına geçti. Reklam filminde beraber oynayacağı partnerini bir türlü açıklamak istemeyen Tatlıses sonrasında “O bir fıstık” dedi.

İbrahim Tatlıses, “101 kişi arasından bir fıstık şeçtik. Döndük dolaştık ona karar verdik” dedi. Bir muhabirin, “İbrahim Bey bu kadar çok fıstık diyorsunuz. Siz aslında nasıl fıstık seversiniz?” diye sorması üzerine önce duraklayan Tatlıses ardından da “Ben aslında karı seviyorum! Uludağ’da. Bu senede çok don yaptı” demesi kahkalara yol açtı. Sonrasında Ayşegül Yıldız’ı oynatacağını belirten Tatlıses, “Üzerimden büyük bir yük kalktı sanki söyleyince” dedi.

2. ahmet  şahin

ahmet şahin Forum Okuru

Mrhb ibrahim tatlısess kendi parası varasa kullanmayın

Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuri Gagarin Kimdir, Kısaca Hayatı

Yuri Gagarin Kimdir, Kısaca Hayatı

Yuri Gagarin kimdir, Yuri Gagarin hayatı, Yuri gagarin uzaya çıkışı yıldönümü, Yuri Gagarin, Yuri Gagarin Kısaca Hayatı‎, Yuri Alekseyeviç Gagarin kimdir Yuri Gagarin, 9 Mart 1934'te, Gzhatsk yakınlarındaki Klushino'da doğdu. Annesi Anna Timofeevna Gagarina ve babası Alexei Ivanovich Gagarin, Sovyet Rusya'daki müşterek çiftliklerden birinde çalışmaktaydı. Sovyetler Birliği'nde yaşayan...
  2. Sehabe kimdir ?  Hayatı , Biyografisi..

Sehabe kimdir ? Hayatı , Biyografisi..

Barış Çetin, sahne ismiyle Sehabe. 26.08.1988’de Aydın’ın Nazilli ilçesinde doğdu. Ortaokulun son dönemlerinden itibaren rap müziğe ilgisi artarak devam etti ve uzun yıllar dinleyici olarak kaldı. 2003 yılında biriktirmiş olduğu a’capellalarını kasetçalara kaydetti. Fakat yetersiz olduğunu düşünüp rap müziğe bir süre ara verdi.Liseyi Aydın’ın en başarılı liselerinden biri olan Nazilli...
  3. Ece Ayhan kimdir biyografisi kısaca hayatı

Ece Ayhan kimdir biyografisi kısaca hayatı

Sizler için daha önceden http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/200039-ece-ayhan-sozleri.html#post736830 konusunu açmıştık. İstedik ki Ece Ayhan hakkında bilgi edinin meleklerim. Bakalım kimmiş Ece Ayhan... İşte hayatı hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Ece Ayhan kimdir Tam adı Ece Ayhan Çağlar olan şair, 1931 yılında Muğla’nın Datça ilçesinde doğdu. Ailesinin asıl...
  4. Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler!

Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler!

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses evlendi ayşegül yıldızın gelinliği tek omuzlu gelinlik modeli burada arkadaşlar. Dün akşam magazin dünyasına bomba haber olarak düşen İbrahim Tatlıses evlendi haberlerinden sonra, tüm gözler Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses nikahı haberlerine kitlendi. Hastane odasında kıyılan İbonun nikahı daha çok ses getireceğe benziyor arkadaşlarım. Meleklermekani.com olarak,...
  5. Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum

Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum

Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi istiyorum lütfen bana Ayşegül Aldinç Kimdir Kısaca bilgi verin.

Sayfayı Paylaş