gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, silahlı saldırı sonucu yaralandıktan sonra hastanede tedavi görürken Ayşegül Yıldız ile evlenen İbrahim Tatlıses kız bebeği babası olmak ,çin gün sayıyor. 9 aylık hamile olan Ayşegül Yıldız ne zaman doğuracak, işte haberimiz...

İbrahim Tatlıses’in 9 aylık hamile eşi Ayşegül Yıldız, dün son kontrolünü yaptırmak için hastanedeydi. Şoförü ve yardımcısıyla birlikte eşinin 2 yıl önce uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavi gördüğü hastaneye gelen 32 yaşındaki Yıldız’ın karnının iyice belirginleştiği görüldü.

"ANNESİNE BENZESİN"

Yaklaşık bir saat hastanede kalan Yıldız, ultrasona girdi ve doğum için gün aldı. Elif Naz adını verecekleri kızına kavuşmak için gün sayan Yıldız, gazetecileri görünce “Beni burada nasıl buldunuz?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Yıldız’ın salı gününe kadar doğum yapacağı belirtildi. Uğradığı silahlı saldırıda başından vurulan ve sol tarafı felç kalan Tatlıses, Yıldız ile evlendikten sonra “Annesi gibi sarışın, mavi gözlü bir kızım olsun istiyorum” demişti.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Allah şimdiden analı babalı büyütsün ne diyelim bu arada benim kızımın adını vereceklermiş bak takdir ettim şimdi:D:D

Ayşegül Yıldız Ne Zaman Doğum Yapacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne zaman doğum olur?

Ne zaman doğum olur?

25 haftalık gebelik kaç aylıktır 27 haftalık bebek kaç aylıktır haftalıkken doğum olur 25 gebelik aylık oluyor 27 aylık olur Gebelik oluştuktan sonraki aşama bebeğin ne zaman dünyaya geleceğidir.Bebeğin doğum tarihi ve doğum zamanı neye göre hesaplanıyor ne zaman doğum yapacaksınız işte cevabı arkadaşlarım Gebelik iki adet ortasında oluşur. Siklüs dönemi (periyot) 28 gün olanlar için...
  2. ayşegül yıldızın gelinliği ne markaydı kızlar

ayşegül yıldızın gelinliği ne markaydı kızlar

Kızlar ayşegül yıldız evlendi ya iboyla. Şimdi onun gelinliğine baktımda gerçekten çok hoş. Acaba nereden aldı ne markaydı. Hani bunları bilmiyorsanız bile bana düğünden özellikle içinde gelinliğin göründüğü resimleri vs atabilir misiniz sağolun.
  3. Ayşegül Yıldız alışverişte

Ayşegül Yıldız alışverişte

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses alışveriş fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'le hastane odasında nikah masasına oturan Ayşegül Yıldız, günlerce İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız evlendi haberleriyle gündemi meşgul etmişti. Bu olayların ardından uzun süre sessizliğini koruyan Ayşegül Yıldız alışverişe çıktı ve kendinisine yeni ciciler aldı:) Darısı bana ve...
  4. Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl severler :D Acaba bu dizi ne zaman bitecek?Hem bitmesini istiyorum merak ediyorum hem de bitmesin diyorum :D
  5. Kedi doğumu nasıl olur?

Kedi doğumu nasıl olur?

Kedilerde doğum, dişi kedilerin yaklaşık 58-68 gün kadar sürecek, ortalama 63 gün olarak kabul edilen gebeliğin tamamlanmasında sonra gerçekleşir. Doğumla genellikle kediler 4 yavru dünyaya getirir. Kedilerin gebeliğine tanı konulması, kedinin gebe kalmasını takip eden 16-21 günün ardından mümkün olabilir. Bu tanı ultrason ya da kedinin karın duvarından yavruların elle muayenede hissedilmesi...

Sayfayı Paylaş