gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses evlendi ayşegül yıldızın gelinliği tek omuzlu gelinlik modeli burada arkadaşlar. Dün akşam magazin dünyasına bomba haber olarak düşen İbrahim Tatlıses evlendi haberlerinden sonra, tüm gözler Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses nikahı haberlerine kitlendi. Hastane odasında kıyılan İbonun nikahı daha çok ses getireceğe benziyor arkadaşlarım. Meleklermekani.com olarak, İbrahim Tatlısesin Damatlığı ve İbonun düğün fotoları gibi sıcak gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor ve İbrahim Tatlıses'i nikah masasına oturtan sarışın güzel Ayşegül Yıldızın gelinliği hakkında ki görüşleriniz için, siz sevgili melek'lerimize ve bizi ziyaret eden hemcinslerimize Ayşegül Yıldız gelinlik modelini o sade ve şık olan tek omuzlu gelinlik modeli fotolarını sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Şahsen ben beğendim, özelliklede Ayşegül Yıldızın gelin duvağı çok hoşuma gitti, bakalım sizde beğenecek misiniz Melek'ler:D Hoş beğenen beğenmiş alan almış, bize sadece olumlu ya da olumsuz yorum yapmak düşer:D:D [​IMG]

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    anamm iboyaa bak helee nassı olmuşşşşşş hayat dersi işteee her ne kadar hemşomda olsaa herşeye çok burnunu sokan herkesin ekmeğiyle oynayan biriydii ilahi adelet bu sanırım

ölme sürünnn wah wahh

Ayşegül Yıldızın gelinliği burada melekler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

ayşegül yıldız kimdir biyografisi hayatı kısaca hayatı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'le bir halı reklamında oynayanmasıyla adını duyduğumuz İbo'nun sevgilisi Ayşegül Yıldız, uğradığı silahlı saldırıdan sonrada sevgilisi İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmadı. Aylardır hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmayan isimlerden biride Oğlu İdo'nun annesi Derya...
  2. Deniz Çakır İffet Gelinliği meleklere özel burada!

Deniz Çakır İffet Gelinliği meleklere özel burada!

deniz çakır iffet gelinliği deniz çakırın gelinliği iffetin gelinliği burada arkadaşlar. Yaprak Dökümü adlı dizinin son bulmasıyla birlikte güzel ve başarılı oyuncu Deniz Çakır'ı, geçmişte Müjde Ar'ın başrol oynadığı efsanevi İffet filmi nin dizi versiyonunda yani İffet Dizisinde görüyoruz arkadaşlarım. Acı bir aşk hikayesini anlatan İffet dizisi bir kadının geçmişinden ders alarak güçlü ve...
  3. ayşegül yıldızın gelinliği ne markaydı kızlar

ayşegül yıldızın gelinliği ne markaydı kızlar

Kızlar ayşegül yıldız evlendi ya iboyla. Şimdi onun gelinliğine baktımda gerçekten çok hoş. Acaba nereden aldı ne markaydı. Hani bunları bilmiyorsanız bile bana düğünden özellikle içinde gelinliğin göründüğü resimleri vs atabilir misiniz sağolun.
  4. Ayşegül Yıldız alışverişte

Ayşegül Yıldız alışverişte

ayşegül yıldız ibrahim tatlıses alışveriş fotoları haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'le hastane odasında nikah masasına oturan Ayşegül Yıldız, günlerce İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız evlendi haberleriyle gündemi meşgul etmişti. Bu olayların ardından uzun süre sessizliğini koruyan Ayşegül Yıldız alışverişe çıktı ve kendinisine yeni ciciler aldı:) Darısı bana ve...
  5. Pronovias 2012 Gelinlik Modelleri Burada Melekler

Pronovias 2012 Gelinlik Modelleri Burada Melekler

Pronovias 2012 Gelinlikleri Pronovias Gelinlik Modelleri Yakında düğün mü var genç kızlar gelinliğinizi kaliteli ve şık görünmesini mi istiyorsunuz..İşte hem kaliteli hemde şık gösterişli pronovias gelinlikler...kabarıklığı pek yok ama sade sevenler için...Ayrıca duvağı da çok şık süslemiş gelinliği.....Kabarık gelinlik seven meleklerimize de işte kabarık şık gelinlikler... Evlenecek...

Sayfayı Paylaş