gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aysegül Zayim-Türkü Gözlüm

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

ayşegül zayim türkü gözlüm türkü gözlüm notaları ayşegül zayim hikayesi hikayesi notası TürKü GözLüm
    Sen yokkken yüreğim öksüzdü
    Sevgide ilgide dilsizdi
    Ölü bir ruh idi beden
    Hasretin de her dem keder

Gözlerimi kapadım aklım sende kaldı
    Türkü gözlerin beni ahh benden aldı
    Ama yoksun
    Hani yoksun ahhh

Baktıgım her yerde sendin
    Sesin gitarın
    Güzel ellerin
    Ulaşamadığımda bükülür belim
    Üzülür kırılır incinirim

Aysegül Zayim-Türkü Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Türkü Gözlüm

Yavuz Bingöl - Türkü Gözlüm

yavuz bingöl türkü gözlüm yavuz bingöl türküleri türkü gözlüm notası senin sevdan video Sevdam YalnizliĞi Yendİ Hasretler Senİ Sevdİrdİ TÜrkÜ GÖzlÜm Senİn Sevdan İnan YÜreĞİm TÜkettİ Yarİm Şİmdİ Neredesİn Hayaldemİ DÜŞtemİsİn Sana Gelmek İstİyorum Gelİrİsİm Severmİsİn Yar Yar Şİmdİ Neredesİn Hayaldemİ DÜŞtemİsİn Sana Gelmek İstİyorum Gelİrİsem Severmİsİn Sevdam YanlizliĞi Yendİ Hasretler...
  2. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  3. Türkü gözlüm ( Kar yagiyor )

Türkü gözlüm ( Kar yagiyor )

Kar yağıyor türkü gözlüm Kar yağıyor buralara Uzun hava ağıt gibi Dökülüyor bulvarlara Sen de gittin buralardan Böyle bir karlı havada Okul bittikten sonra 95in yılbaşında Gelmiş özlemiştin beni Sarılmıştın hıçkırıkla Kar yağarken dilek tutmuş Kar yemiştin avucumda Nasıl gittin türkü gözlüm Mahzun kaldım buralarda Gülüşlerimiz geliyor Ağlıyorum buralarda Sen bir öğretmensin...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş