gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ayşen Gruda Kimdir Resimleri vaR MI

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ünlü usta oyuncu Ayşen Gruda Kimdir dye bilgi istiyorum sizden mümkünse bana Ayşen Gruda biyografisini ve resimlerini sunar mısınız?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ayşen Gruda Kimdir Resimleri vaR MI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşen Gruda

Ayşen Gruda

1946 yılında İstanbul'da doğdu. Domates güzeli lakabıyla tanınmıştır. Filmografi Fırtına (2006) TV Dizisi - Feraye Dünyayı kurtaran adamın oğlu (2006) - Safiye ana İlk aşk (2006) - Hatice Hacivat Karagöz neden öldürüldü? (2006) - Karagöz'ün annesi Keloğlan kara prens'e karşı (2006) - Sultan Sen misin değil misin? (2005) TV dizisi - Leman Güz yangını (2005) TV dizisi - Rukiye Hababam...
  2. Ayşen Gruda Kimdir

Ayşen Gruda Kimdir

ayşen gruda kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında herşey burada arkadaşlar. Türk Sineması'ın başarılı usta oyuncusu Ayşen Gruda'nın ustalığını anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır... Sevgili Melek'ler, işte büyük usta ve hakkında bilgiler! Ayşen Gruda Oyuncu | 1946 - İstanbul 1946 İstanbul doğumlu. Ankara Çuvaldız ve Devekuşu Kabare Tiyatroları'nda...
  3. Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? Bu adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum eski bir tanıdığa benziyor zaten ve o sesi of off ki ne offf
  4. Hümeyra Kimdir, Resimleri var mı

Hümeyra Kimdir, Resimleri var mı

Selam kızlar sizden Hümeyra Kimdir diye bilgi istiyor ve mümkünse bir de Hümeyra Resimleri pAYLAŞIN BENİMLE şimdiden çok mersi kızlar.
  5. Tuluğ Çizgen Kimdir, Resimleri var mı

Tuluğ Çizgen Kimdir, Resimleri var mı

merhaba arkadaşlar acaba aranızda Tuluğ Çizgen Kimdir bilen var mı mümkünse Tuluğ Çizgen biyografi bilgilerini ve ayrıca Tuluğ Çizgen Resimlerini paylaşırsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş