gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayşin Atav kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayşin atav kimdir, hayatı, biyografi, hakkında merak edilen tüm bilgiler burda arkadaşlar

Tiyatro ve sinema oyuncusu olan Ayşin Atav ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Ayşin Atav (d. 2 Nisan 1948 - Ankara) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı.

İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu olan Atav, mesleğinin ilk yıllarında Şehir Tiyatroları kadrosuna girdi. Tiyatro çalışmalarının dışında sinema ve dizi filmlerde de rol aldı. Saantçı, aynı zamanda seslendirme yönetmenliği de yapmaktadır.

Filmografisi

Korkusuz Korkak- 1979
    Yadeller - 1978
    Çılgın Gangster - 1973
    Gülüzar - 1972
    Asiler Kampı - 1972
    Allahaısmarladık Katil - 1972
    Gelinlik Kızlar - 1972
    Öfke - 1972
    Damdaki Kemancı - 1972
    Sev Kardeşim - 1972
    Severek Ayrılalım - 1971

Ayşin Atav kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. çikolatalı K€K

çikolatalı K€K

MALZEMELER: 4 yumurta 1 su bardağı süt 1,5 su bardağı şeker 2,5 su bardağı un 4/3 bardak kakao 1 paket kabartma tozu 1 çay kaşığı karbonat ÇİKOLATA SOSU: MALZEMELER 1 su bardağı süt 50 gr tereyağı 3 dolu yemek kaşığı kakao 1 paket vanilya yarım su bardağı şeker KEK HAZIRLANIŞI.. bütün malzemeleri un hariç ekleyip karıştırıyoruz.en son unu ekleyip tekrar karıştıryoruz.(hamuru cıvık...
  3. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  4. Kimken kimse olmuşsun...

Kimken kimse olmuşsun...

İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça, sana geri döner oldum. Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum. En büyük rüyamken, en geniş gerçeğim olmuşsun. Ertesi günün sabahında ne olacağını bilmeden harcadığım vaktimdin. Bir an mutlulukla hayal kurarken, o anın sonunda ağlar oldum. Göz yaşlarımı...
  5. Şükriye Atav kimdir

Şükriye Atav kimdir

şükriye atav kimdir, kısaca hayatı, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Eski Türk filmlerinde çok sık gördüğümüz büyük usta Şükriye Atav hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Şükriye Atav (d. 4 Temmuz 1917, ö. 8 Ekim 2000 - Antalya) Tiyatro ve Sinema sanatçısı. 1919'da ailesiyle birlikte Rusya'ya giderek orada öğrenim görürken, 1931'de Türkiye'ye dönen sanatçı,...

Sayfayı Paylaş