gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Aysıra Gelinlikleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

aysira gelinlik aysıra aysıra gelinlik 2011 modelleri 2011
    Bütün genç kızların tek hayali olan gelinlik modellerini sizler için hazırladım. Tabiki Aysiranın modellerini buldum sizin için, bence bu modelleri görmeden gelinliğinizi seçmeyin çünkü fikriniz kesinlikle değişecektir.
    İlk baş benim gelinliğim :):)

Sonrada sizin gelinlikleriniz Meleklerim:)

MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] bu olabilir gibi :D boy çook olmadığından mecbureen belden kabarık giyemiyorum :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2. Resimdeki ğelinlik bir efsane olmuş kim tasarlamışsa hayal gücüne bayıldım. Keşke evli olmasaydım:(

Aysıra Gelinlikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik

gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. Gelinlikler

Gelinlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Marjinal gelinlik modelleri

Marjinal gelinlik modelleri

kısa gelinlik modelleri marjinal gelinlik modelleri marjinal gelinlik, modelleri, ilginç gelinlikler burada arkadaşlar Alışagelmiş şeylerin çok çok dışında yaşayan ve tarzlarıda yine öyle olan, uzun lafın kısası marjinal olan Melek'lerimize ve marjinal takılan misafirlerimize, biz de marjinal gelinlikler sunuyoruz arkadaşlar:) AYRICA SİTEMİZDE AÇILMIŞ OLAN BU KONU İLE...
  4. Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

2011 sezon, en yeni gelinlik, modelleri, taşlı , işlemeli modelleri buradan bulabilirsiniz Taşlı, işlemeli ve birbirinden güzel gelinlik modellerini siz meleklerle paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş