gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aysu baceoğlu:'iyi ki üniversite okumamışım'

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

MANKEN AYSU BACEOĞLU, EKONOMİ VE POLİTİKA ÜZERİNE İLGİNÇ YORUMLAR YAPTI....

Yeşilköy Yapı Fuarı'nda bir tanıtımda görev alan manken Aysu Baceoğlu ekonomik krize değişik bir boyut getirdi... 13 tane işinin iptal olduğunu söyleyen seksi manken, 'Üniversite mezunu insanların kura çekilerek işe alınması çok utanç verici. İyi ki üniversite okumamışım. 17 yaşında mankenliğe başladım ama en azından kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Şükretmek lazım' dedi. Siyasetle ilgili de yorumlar yapan Baceoğlu, parti liderlerinin kavgasını magazin dünyasındaki polemikler gibi boş bulduğunu sözlerine ekledi.

Aysu baceoğlu:'iyi ki üniversite okumamışım' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  3. Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu bu gece dertleri bir bir satıyorum bütün hesapları kapatıyorum sen sağlığa zararlısın güzelim seni de seni de seni de kalbimden atıyorum sen yoksan olurum sanma ben senden önce de vardım gözyaşımla gururlanma ben giderken hep ağlardın anıların hatırına açılara göğüs gerdim var edeni bilmeseydim seni çoktan siler siler silerdim kader mı söyle...
  4. katılan ünlü manken Aysu Baceoğlu,defilede mıncıklandı

katılan ünlü manken Aysu Baceoğlu,defilede mıncıklandı

Adana'da mağaza açılışına katılan ünlü manken Aysu Baceoğlu, küresel ekonomik kriz nedeniyle bu ay 13 programının iptal olduğunu söyledi. Mağaza açılışında defileye katılan Baceoğlu, defilenin ardından vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Aysu Baceoğlu, özellikle bayanların yoğun ilgisiyla karşılaştı. Baceoğlu, bayanların defile sırasında kendisini mıncıkladığını söyledi. Aysu...
  5. Türkiyenin en iyi üniversite kampüsleri

Türkiyenin en iyi üniversite kampüsleri

Türkiyenin En İyi Kampüsleri türkiyenin en iyi üniversite kampüsleri Türkiyenin En İyi Kampüsleri hangileri diyen misafirimiz için ve bu konuda bilgi edinmek isteyen Melek'lerimiz için en iyi kampüsleri sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Türkiyenin En İyi Kampüslerini belirlemek için çeşitli kriterler göz önünde tutularak geniş çaplı anketler yapılmış ve ilk 10 kampüs şu şekilde...

Sayfayı Paylaş