gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Aysu Günay Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Aysu Günay Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu bu gece dertleri bir bir satıyorum bütün hesapları kapatıyorum sen sağlığa zararlısın güzelim seni de seni de seni de kalbimden atıyorum sen yoksan olurum sanma ben senden önce de vardım gözyaşımla gururlanma ben giderken hep ağlardın anıların hatırına açılara göğüs gerdim var edeni bilmeseydim seni çoktan siler siler silerdim kader mı söyle...
  2. Lütfu Günay Resimleri

Lütfu Günay Resimleri

lütfü günay ressam lütfü günay resim sergisi nasıl açılır lütfi İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Zeki Kocamemi Atölyesinde 1944-1949 yılları arasında resim eğitimi aldı ve yüksek resim bölümünden mezun oldu. 1951-1980 yıllarında Amerikan Askeri Yardım Kurulunda grafiker olarak çalıştı ve emekli oldu. 1967-1993 yılları arasında Ankara Türk Amerikan Derneği resim kurslarını yönetti....
  3. Günay Restoran Yeniden Açılıyor

Günay Restoran Yeniden Açılıyor

İSTANBUL ELİT HAYATININ EN ÖNEMLİ MEKANLARINDAN GÜNAY RESTORAN 18 EKİM CUMARTESİ GECCESİ KAPILARINI YENİDEN AÇIYOR.. Fahrettin Arslan'ın vefatından sonra gazino kültürünün tarihe gömüldü şu günlerde kapılarını açacak Günay, İstanbullular'ın eğlence adresi olacak.. İç dizaynının tamamen yenilendiği Günay Restoran'ı Nanna, Paysage, Balık Noktası gibi mekanları olan Bayram ve Vahit Yıldız...
  4. Aysu işbaşında

Aysu işbaşında

ünlüler arasındaki kavgalar çekişmeler gün geçmeden büyüyor yada yeni kavgalara gebe oluyo şimdide mankenlerimizden Aysu Baceoğlu şarkıcı Hatice'ye taş atıyor haberimizde.... ÇÖPÇATANLIĞA SOYUNDU UZUN SÜREDİR ORTALARDA GÖRÜNMEYEN ESKİ MANKEN AYSU BACEOĞLU ÖNCEKİ GÜN BİR TV PROGRAMINDA GÖRÜNDÜ. Aysu Hatice’yi kızdırdı Şarkıcı Hatice’nin eski eşi hakkında konuşan Aysu, 'Ramiz’i ben...
  5. Günay Restoran

Günay Restoran

0212 230 33 33 Yer : Mecidiyeköy Adres : Büyükdere Cad. Beytem İş Hanı Şişli Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR 20 yıldır İstanbul`un canlı müzik yapılan en kaliteli restoranlarından biri olan Günay Restaurant, hem yemekleri, sahne alan sanatçıları hem de müdavimleri ile kategorisinde tek olma özelliğini sürdürüyor. Her gün 21.00-02.30 saatleri arasında müşterilerini...

Sayfayı Paylaş