gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Aysu işbaşında

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlüler arasındaki kavgalar çekişmeler gün geçmeden büyüyor yada yeni kavgalara gebe oluyo şimdide mankenlerimizden Aysu Baceoğlu şarkıcı Hatice'ye taş atıyor haberimizde....
    ÇÖPÇATANLIĞA SOYUNDU
    UZUN SÜREDİR ORTALARDA GÖRÜNMEYEN ESKİ MANKEN AYSU BACEOĞLU ÖNCEKİ GÜN BİR TV PROGRAMINDA GÖRÜNDÜ.

Aysu Hatice’yi kızdırdı

Şarkıcı Hatice’nin eski eşi hakkında konuşan Aysu, 'Ramiz’i ben evledireceğim' diyerek çöpçatanlığa soyundu. Bunun üzerine Aysu’yu tanımadığını söyleyen Hatice de, 'Eğer arzu ediyorsa ve çok beğeniyorsa kendisi evlensin' diye mesaj yolladı.

Aysu işbaşında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu

Aysu Baceoğlu bu gece dertleri bir bir satıyorum bütün hesapları kapatıyorum sen sağlığa zararlısın güzelim seni de seni de seni de kalbimden atıyorum sen yoksan olurum sanma ben senden önce de vardım gözyaşımla gururlanma ben giderken hep ağlardın anıların hatırına açılara göğüs gerdim var edeni bilmeseydim seni çoktan siler siler silerdim kader mı söyle...
  2. Aysu Günay Resimleri

Aysu Günay Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. katılan ünlü manken Aysu Baceoğlu,defilede mıncıklandı

katılan ünlü manken Aysu Baceoğlu,defilede mıncıklandı

Adana'da mağaza açılışına katılan ünlü manken Aysu Baceoğlu, küresel ekonomik kriz nedeniyle bu ay 13 programının iptal olduğunu söyledi. Mağaza açılışında defileye katılan Baceoğlu, defilenin ardından vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Aysu Baceoğlu, özellikle bayanların yoğun ilgisiyla karşılaştı. Baceoğlu, bayanların defile sırasında kendisini mıncıkladığını söyledi. Aysu...
  4. Aysu baceoğlu:'iyi ki üniversite okumamışım'

Aysu baceoğlu:'iyi ki üniversite okumamışım'

MANKEN AYSU BACEOĞLU, EKONOMİ VE POLİTİKA ÜZERİNE İLGİNÇ YORUMLAR YAPTI.... Yeşilköy Yapı Fuarı'nda bir tanıtımda görev alan manken Aysu Baceoğlu ekonomik krize değişik bir boyut getirdi... 13 tane işinin iptal olduğunu söyleyen seksi manken, 'Üniversite mezunu insanların kura çekilerek işe alınması çok utanç verici. İyi ki üniversite okumamışım. 17 yaşında mankenliğe başladım ama...
  5. Somalili korsanlar işbaşında

Somalili korsanlar işbaşında

Somalili korsanlar 21 ABD vatandaşının bulunduğu bir gemiyi kaçırdı. Kenya'daki diplomatlar, Danimarkalılara ait olan ancak ABD'liler tarafından işletilen konteyner gemisinin Hint Okyanusu'nda kaçırıldığını söyledi. Merkezi Kenya'daki bölgesel denizcilik grubu yetkilisi Andrew Mwangura, 17 bin tonluk geminin Somali'nin başkenti Mogadişu'nun 400 mil açıklarında Hint Okyanusu'nda kaçırıldığını...

Sayfayı Paylaş