gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aysun kayacı e yuh yaniii........

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Az önce kola markasının reklamında oynayan aysun kayacıyı gördüm..reklamı izledinizmi bilmiyorum ama yuh yanii başka diyecek söz bulamıyorum..bu tip şeylere çok kızıyorum ve itirazım var..sonuçta reklam günün her saatinde çocuklarımızın karşısına çıkabilir ve psikolojilerini olumsuz etkileyebilir..şuan tekrar çıktı yazıyı yazarkende:angry2:yani diyecek birşey bulmamıyorum kızlar..çok sinirlendim..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Aysun kayacı e yuh yaniii........
    ben şahsen henüz izlemedim o yüzden yorum yapamıyorum ama tahmin edebiliyorum yani ondanda farklı bişeyler beklemek haksızlık olurdu ...paylaşım için teşekkürler

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ece canım izleyince tekrar yorumunu bekliyorum..

4. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

anlatılan reklam bu arkadaslar yorum yapmak ıstemıyorum cunku artık öpusmek dogal olmaya basladı:D bu reklam kaldırılır ama yolda öpusenlerı ne yapcaz cocuklar onları görmuyomu.

Son düzenleme: 13 Şubat 2008
  5. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    defalarca izledım bunu eklemedende duramıcam reklamın sonu züper:D:D:D:D

6. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

canım ben güzel bıse demıyorum ama sokaklarda hatta okullarda böyle seyler cok var ben sımdıden dusunuyorum nasıl cocugumu boyle seylerden uzak tutucam dıye ama dersını verıyolar bunun bı sekılde kendımızce önlem almaya calıscaz işte Allah tan hayırlısı

7. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    bende sevmiyorum bu ayun kayacı orda burda öpüşüp duruyo haklısınız m.c. adminim

8. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ya bu reklama geleseye kadar neler var parfm pet reklamlarını napcaz ya o eteklerin bele kadar uçuştuğu klibleri

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    arkadaşlar bu ne ki yahuu artık liselerde bile öpüşüyolar yani yuhhh gerçektende güzel paylaşımdı..

ewet arkadaşlar bu aysun kayacı kendini birşey sanmaya başladı kendisinden nefret ediyorumm

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Nisan 2008
  10. Monera

Monera Forum Okuru

ayıp reklam çıkartılmış sizin haberiniz yokmu:)

11. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

artık çocuklarımız bile çocuk gbi davranamıyor bu tür şeyleri ulu orta izlemekten haksızmıyım????

12. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aysun kayacı e yuh yaniii........

aysun kayacı aptal sarışını çok güzel oynuyor vede pirim yapıyor reklam tam anlamıyla rezil bir reklam tşkler canım

13. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ce: Aysun kayacı e yuh yaniii........

haklisin dun oglumu parka goturdum herzamanki gibi onlar oynuyorlar yanlarindada iki adim ileride iki genc filmleri aratmayacak sekilde opusuyorlar cok ayip ama:sinir:...agzim doldu ama yinede bisey soylemedim.bu parkta baska parklar gibi de degil yani sadece kucuk cocuklarin oynamak icin yapilan bir yer git baska yerde opus madem o kadar ateslendin tovbe estagfirullah:tsk:

14. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

aysun kayaciya gelince bence o aptal rolleri cok iyi oynuyor cunku dogal oluyor onun icin cok guzel cikiyor yani neyse onu oynuyor.hic sevmiyorum onu ya...

15. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

abiiii eğer bi yerde aysun kayacı ismi varsa adım atmam oraya ben :) o kadından nefret ediyorum zaten uyuz oluyorum böyleee. bu tür reklamlarda oynamak ancak ve ancak ona yakışırdı zaten. ama dediğin gibi reklam gerçekten küçük çocukları etkileyecek bi reklam. sakıncalıydı yani

Aysun kayacı e yuh yaniii........ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aysun kayacı hakkında

aysun kayacı hakkında

arkadaşlar duymuşsunuzdur sanıyorum aysun kayacının yorumlarını.aysun kayacı sanki kendi neymiş gibi toplumdaki insanları eleştirmeye kalkıyor.onlarla benim oyum bir bu nasıl olur diye sözler sarfetti.kendisini çok yükseklerde görüyor ama ne yazıkki hiçbişey değil..toplumumuzda bi doktor veya bi avukat yeterli saygıyı görmezken aysun kayacıyı insanlar el üstünde tutuyor.geçen gün ingilizce...
  2. Aysun kayacı evleniyor

Aysun kayacı evleniyor

EVLENİYORLAR! OZAN SEVİNDİK, YAKLAŞIK BİR BUÇUK YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU AYSUN KAYACI'YA EVLENME TEKLİF ETTİ. Ünlü mankenin de sevgilisini hiç bekletmeden bu teklife 'evet' dediği öğrenildi. Yaklaşık altı ay önce bir ayrılık yaşayan, ancak ayrılığa fazla dayanamayan Aysun Kayacı ile Ozan Sevindik, sonunda evlilik kararı aldı. Dış ticaretle uğraşan Sevindik, geçtiğimiz günlerde Kayacı'ya...
  3. Aysun Kayacı Röpörtajı burada

Aysun Kayacı Röpörtajı burada

'AYAKLARIM GERİ GERİ GİDİYOR!' EKRANDAKİ YORUMLARI SIK SIK ELEŞTİRİLEN AYSUN KAYACI: NORMALDE ÇOK AKICI KONUŞURUM, PROGRAMDA TUTULUYORUM. AYAKLARIM ARTIK GERİ GERİ GİDİYOR.. Aysun Kayacı, 'Haydi Gel Bizimle Ol' programındaki çıkışlarıyla tartışmaların odağında... Bazıları 'sarışın, güzel kız' kontenjanından ekibe dahil olduğunu düşünse de, o kendini, 'Sağduyu sahibiyim ve yanlış laflar...
  4. Gaf kraliçesi aysun kayacı

Gaf kraliçesi aysun kayacı

Yani olurda bu kadarmı gaf olur aysun hani olurda af olurmu aysın ne yapıyon aysun :D:D AYSUN KAYACI, HAYDİ GEL BİZİMLE OL PROGRAMINDA BİR GAF DAHA YAPTI. KAYACI, 'ÇANKAYA'YA DAVET EDİLSEM KIYAFETİM YOK' DİYEN MÜJDE AR'A, 'KIYAFETİN YOKSA ÇIPLAK GİT' DEDİ. Aysun'dan yeni pot... Ünlü manken, Müjde Ar'a 'Giyecek kıyafetin yoksa Köşk'e çıplak git' dedi!. Haydi Gel Bizimle Ol programında...
  5. Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir biyografisi hakkında bilgiler var mı? Aysun kayacıya bayılıyorum ve onun hayatı hakkında ki herşeyi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş