Aysun Kayacı -ERKEĞİ KANDIRMANIN YOLU

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    902
    Ödül Puanları:
    113
    erkeği kandırmanın yolları erkekleri kandırmanın yolları
    Aysun kayacı erkekleri kandırmanın yolunu bililyormuş :) ama uygulama yokmuş. Yerseniz tabi :D

AYSUN KAYACI, ERKEĞİ KANDIRMANIN YOLUNU BİLDİĞİNİ AMA UYGULAMADIĞINI SÖYLEDİ.

Bir internet sitesine konuşan Kayacı, 'Evlenmek zafer olmamalı, evlendiğin zaman yürütebilmek bir marifet. Erkeği kandırmanın her yolunu biliyorum ama uygulamıyorum. Her kadın doğuştan erkekleri kandırmasını bilir. Bence erkekler çok rahat kandırılabilir, birini kandırıp onunla evlenmek marifet değil' dedi.
    Aysu Kayacı, 'Evlilik teklifi aldığımda aynı erkekler gibi paniğe kapılıyorum. Bütün cazibem yok oluyormuş gibi geliyor' dedi.

Aysun Kayacı -ERKEĞİ KANDIRMANIN YOLU konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aysun kayacı evleniyor

EVLENİYORLAR! OZAN SEVİNDİK, YAKLAŞIK BİR BUÇUK YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU AYSUN KAYACI'YA EVLENME TEKLİF ETTİ. Ünlü mankenin de sevgilisini hiç bekletmeden bu teklife 'evet' dediği öğrenildi. Yaklaşık altı ay önce bir ayrılık yaşayan, ancak ayrılığa fazla dayanamayan Aysun Kayacı ile Ozan Sevindik, sonunda evlilik kararı aldı. Dış ticaretle uğraşan Sevindik, geçtiğimiz günlerde Kayacı'ya...
  2. Aysun Kayacı Röpörtajı burada

'AYAKLARIM GERİ GERİ GİDİYOR!' EKRANDAKİ YORUMLARI SIK SIK ELEŞTİRİLEN AYSUN KAYACI: NORMALDE ÇOK AKICI KONUŞURUM, PROGRAMDA TUTULUYORUM. AYAKLARIM ARTIK GERİ GERİ GİDİYOR.. Aysun Kayacı, 'Haydi Gel Bizimle Ol' programındaki çıkışlarıyla tartışmaların odağında... Bazıları 'sarışın, güzel kız' kontenjanından ekibe dahil olduğunu düşünse de, o kendini, 'Sağduyu sahibiyim ve yanlış laflar...
  3. Gaf kraliçesi aysun kayacı

Yani olurda bu kadarmı gaf olur aysun hani olurda af olurmu aysın ne yapıyon aysun :D:D AYSUN KAYACI, HAYDİ GEL BİZİMLE OL PROGRAMINDA BİR GAF DAHA YAPTI. KAYACI, 'ÇANKAYA'YA DAVET EDİLSEM KIYAFETİM YOK' DİYEN MÜJDE AR'A, 'KIYAFETİN YOKSA ÇIPLAK GİT' DEDİ. Aysun'dan yeni pot... Ünlü manken, Müjde Ar'a 'Giyecek kıyafetin yoksa Köşk'e çıplak git' dedi!. Haydi Gel Bizimle Ol programında...
  4. Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir biyografisi hakkında bilgiler var mı? Aysun kayacıya bayılıyorum ve onun hayatı hakkında ki herşeyi merak ediyorum
  5. Aysun Kayacı biyografisi

Aysun Kayacı hayatı Aysun Kayacı biyografisi Aysun Kayacı hakkında bilgi Eski mankenlerden ve hayatını oyunculukla devam ettiren ünlüler arasında yer alan bir isim de Aysun Kayacı'dır Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda zerafeti ve güzelliğiyle ekranların sevilen isimlerinden biri olmayı başaran Aysun Kayacı hakkında ve hayatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz :) Aysun Kayacı 23 Mart 1981...

Sayfayı Paylaş