gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aysun Kayacı " Güzelliğimle değil bilgimle ön planda olacağım "

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'BİLGİMLE ÖNE ÇIKACAĞIM' [​IMG] YAZI TURA YARIŞMASI İÇİN KOLLARI SIVAYAN AYSUN, TARİH KONUSUNDA ÇOK İDDİALI.

Ekranlardaki altın fırtınası bu akşam start alıyor. Yarışmacı olmak isteyenlerin telefonları kilitlediği Yazı-Tura’nın sunucusu Aysun Kayacı, yarışmada güzelliğinden çok bilgisiyle öne çıkacağını söyledi.

Kanaltürk'te 1000 altın ödüllü yarışma programı 'Yazı Tura' bu akşam saat ilk kez ekrana gelecek. Eğlencenin bol, heyecanın yüksek olduğu yarışma daha başlamadan büyük ilgi gördü. Yarışmacı olmak isteyenlerin yoğun ilgisi Kanaltürk telefonlarını kilitledi. Yazı-Tura’yı hafta içi her gün Doğa Sülen ile birlikte sunacak olan Aysun Kayacı, yarışmada şansın yanı sıra bilginin de önemli olduğunu söyledi

TARİH SORULARI BENDEN

Aranılan bir oyuncu ve sunucu olmasının yanı sıra, Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölümü'nde öğrenimine devam eden Aysun Kayacı şöyle konuştu: 'Aldığım eğitimin ilk defa mesleki yaşantıma katkısı olacak. Öğrenimim benim için çok önemli; çalışma tempomu okula göre ayarlıyorum. Yazı-Tura’da güzelliğimden ziyade bilgilerimden de yararlanılacak. Yarışmacılara tarih soruları da soracağım.'

Aysun Kayacı " Güzelliğimle değil bilgimle ön planda olacağım " konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aysun kayacı hakkında

aysun kayacı hakkında

arkadaşlar duymuşsunuzdur sanıyorum aysun kayacının yorumlarını.aysun kayacı sanki kendi neymiş gibi toplumdaki insanları eleştirmeye kalkıyor.onlarla benim oyum bir bu nasıl olur diye sözler sarfetti.kendisini çok yükseklerde görüyor ama ne yazıkki hiçbişey değil..toplumumuzda bi doktor veya bi avukat yeterli saygıyı görmezken aysun kayacıyı insanlar el üstünde tutuyor.geçen gün ingilizce...
  2. Aysun kayacı evleniyor

Aysun kayacı evleniyor

EVLENİYORLAR! OZAN SEVİNDİK, YAKLAŞIK BİR BUÇUK YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU AYSUN KAYACI'YA EVLENME TEKLİF ETTİ. Ünlü mankenin de sevgilisini hiç bekletmeden bu teklife 'evet' dediği öğrenildi. Yaklaşık altı ay önce bir ayrılık yaşayan, ancak ayrılığa fazla dayanamayan Aysun Kayacı ile Ozan Sevindik, sonunda evlilik kararı aldı. Dış ticaretle uğraşan Sevindik, geçtiğimiz günlerde Kayacı'ya...
  3. Aysun Kayacı Röpörtajı burada

Aysun Kayacı Röpörtajı burada

'AYAKLARIM GERİ GERİ GİDİYOR!' EKRANDAKİ YORUMLARI SIK SIK ELEŞTİRİLEN AYSUN KAYACI: NORMALDE ÇOK AKICI KONUŞURUM, PROGRAMDA TUTULUYORUM. AYAKLARIM ARTIK GERİ GERİ GİDİYOR.. Aysun Kayacı, 'Haydi Gel Bizimle Ol' programındaki çıkışlarıyla tartışmaların odağında... Bazıları 'sarışın, güzel kız' kontenjanından ekibe dahil olduğunu düşünse de, o kendini, 'Sağduyu sahibiyim ve yanlış laflar...
  4. Gaf kraliçesi aysun kayacı

Gaf kraliçesi aysun kayacı

Yani olurda bu kadarmı gaf olur aysun hani olurda af olurmu aysın ne yapıyon aysun :D:D AYSUN KAYACI, HAYDİ GEL BİZİMLE OL PROGRAMINDA BİR GAF DAHA YAPTI. KAYACI, 'ÇANKAYA'YA DAVET EDİLSEM KIYAFETİM YOK' DİYEN MÜJDE AR'A, 'KIYAFETİN YOKSA ÇIPLAK GİT' DEDİ. Aysun'dan yeni pot... Ünlü manken, Müjde Ar'a 'Giyecek kıyafetin yoksa Köşk'e çıplak git' dedi!. Haydi Gel Bizimle Ol programında...
  5. Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir biyografisi hakkında bilgiler var mı? Aysun kayacıya bayılıyorum ve onun hayatı hakkında ki herşeyi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş