gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ayvacık Resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gümüşhane yaylaları Ben karadeniz'in güzelliklerini inanın kelimelere döküpte anlatamıyorum yani bu güzellikler öyle cümlelere kelimelere bile sğmaz nitelikte...Anca gidip görmek gerekiyor bu güzellikleri çünkü o kadar çok fazla gidilip gezilmeye değer yerleri varki bu bölgenin eğer tatilinizde karadeniz bölgesi varsa planlarınızda umarım verdiğim bu bilgiler sizlere yardımcı oluyordur şimdi sizlere bir başka güzellik daha tanıtmak istiyorum ilçemiz Ayvacık ilçesi ve bu ilçemizde muhteşem güzellikler ve manzaralarla dolu bir yer isterseniz şimdi resimlere birlikte göz atalım:tik: [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ayvacık Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resimler...

resimler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bilecik merkez ayvacık köyü resimleri

Bilecik merkez ayvacık köyü resimleri

bilecik merkez ayvacık köyü bilecik ayvacık köyü merkez resimleri bileciğin en şirin köyü... [/ [/ "]...
  3. bilecik merkez ayvacık köyü

bilecik merkez ayvacık köyü

bilecik ayvacık köyü ayvacık köyleri şeyh edebali hz.nin türbesi
  4. Ayvacık Tarihi

Ayvacık Tarihi

ayvacık tarihi İlçenin kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte, daha önce bağlı bulunduğu Çarşamba ilçesinden daha eski bir tarihe sahip olduğu sanılmaktadır. Eski tapularda Çarşamba ismi geçmeyip Ayvacık Geziyeri olarak bahsedilmektedir. Osmanlı İmparatorluğu zamanında bir Rum Köyü olan Ayvacık, Cumhuriyet kurulduktan sonra Rumlar tarafından terk edilmiştir. Bu günkü halk ilçeye...
  5. En güzel Ayvacık resimleri

En güzel Ayvacık resimleri

ayvacık resimleri çanakkale ayvacık resimleri nerede görüntüleri Yaz tatilini nerede geçirsem diyenler için Ayvacıktan çok güzel yerler ve mekanlar

Sayfayı Paylaş