gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayvalı Yaş Pasta Nasıl Yapılır
    Ev Yapımı Ayvalı Yaş Pasta Tarifi

Daha öncede evde yaş pasta tarifi edinmek isteyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bir çok yaş pasta tarifi sunmuştuk. Şimdi de ev yapımı yaş pasta tarifleri arasına bir yenisini daha katacağınız ayvalı yaş pasta tarifi sunuyoruz kızlar:)

Ayva mevsiminde yapabileceğiniz farklı br yaşpasta tarifi.

Malzemeler:

Pandispanyası İçin:

1 silme çay bardağı buğday nişastası
    Yarım paket kabartma tozu
    1 paket vanilya
    4 adet yumurta
    1 su bardağı şeker
    1 silme su bardağı un

Kreması İçin:

4 yemek kaşığı şeker
    1 dolu yemek kaşığı nişasta
    2 adet irice ayva
    2 su bardağı hibiskus suyu

Yapılışı:

Pandispanya malzemelerini karıştırın kek gibi 170 derecede pişirin.
    Ayvaları rendeleyin, tencereye alın. Hibiskus suyunu tencereye ekleyin.
    Ayva iyice yumuşayana kadar kısık ateşte pişirin.
    Nişasta ve şekeri ekleyip çırpıcı telle karıştırarak pişirin.
    Pandispanyayı ikiye bölün.
    Arasına Ayvalı kremasını döşeyin.
    Üzerini krem şanti ve nar taneleriyle süsleyin.

Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri Kolay Yaş Pasta Tarifleri Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler ve pasta yapmakta henüz benim gibi acemi olan tüm arkadaşlar, sizlere bu yazımızda kolay ve lezzetli yaş pasta tariflerini sunuyorum. Kolay Yaş Pasta Tarifleri Ballı Yaş Pasta Malzemeler 1 paket pötibör bisküvi 1 paket çikolata kreması 2′şer adet muz ve elma 8-10 adet beze Kiraz şekerlemesi Tarifi...
  2. Ayvalı Kek Tarifi Resimli Yapılışı Meleklere özel

Ayvalı Kek Tarifi Resimli Yapılışı Meleklere özel

Ayvalı Kek Tarifi Ayvalı Kek Yapılışı Az önce evde ayvalı yaş pasta tarifi sunmuştuk. Şimdi de değişik kek tarifleri edinmek isteyen tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, hem lezzetli hem de hafif olan ayvalı kek yapılışı hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'ler:) Ayvalı Kek Malzemeleri: 4 Adet Yumurta 2 Su Bardağı Toz Şeker 1 Su Bardağı Dövülmüş Ceviz 2 Su Bardağı Ayva Rendesi 1...
  3. Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Resimli Yapılışı Burada!

Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Resimli Yapılışı Burada!

Resimli Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Nasıl Yapılır Badem sever misiniz bilmiyorum ama bademin faydaları hakkında bilgi sahibi olursanız eminim siz de benim gibi bademi çok seversiniz :) Sevgili Melek'ler ve sevgili misafirler, bu yazımızda bademli kurabiyeli muzlu pasta tarifi veriyoruz sizlere. Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta İçin Malzemeler: 1 kg...
  4. Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Bu yaz sıcaklarında tüketeceğiniz hafif pasta tarifleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere yapımı oldukça pratik ve bir o kadar da lezzetli olan bisküvili soğuk pasta tarifi sunuyoruz Melek'ler.:) Haydi şimdi gelin pratik bisküvili pasta yapılışı hakkında bilgi edinelim:) Pasta İçin Gereken Malzemeler *1...
  5. Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Resimli Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Dondurmalı Çikolatalı Pasta Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/213342-evde-dondurma-tarifi.html konumuzdan sonra, şimdi de benim gibi dondurma seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, dondurmalı çikolatalı pasta yapılışı hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz Melek'ler. İşte dondurmalı çikolatalı pasta tarifi...

Sayfayı Paylaş