gebe
  1. tatlikiz35

tatlikiz35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ayy cok strese girdim yardim

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında tatlikiz35 tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben adet gordum ama nasil soyliyim 2gun ve kanamam tertemizdi sanki regli degildi ve suan tık yok aksamda test yaptim tek cizgi sabah yapsam fark yapar mi acilede gidemedim yine mi sen derler diye

2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Canım regliler aydan aya fark gösterebilir. Her zaman aynı döngüde regli olmayız. Sinirsel, stresten ve bir çok nedenden reglinin uzun sürmesi kısa sürmesi ve lekelenme şeklinde olması doğaldır. Ama tabiiki reglin her ay olmadığı gibi olursa nedeni gebelikte olabilir. Bence bir kaç gün daha bekleyip test yap. Olmadı kan testi yaptir. Allah gönlüne göre versin.

narusevda bunu beğendi.
  3. tatlikiz35

tatlikiz35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugun mugundur neler yasadim sorsan doktora gttim bi karindan ultrasonla bakti bi hormonlara bakti yolladi betahcg siz hamile degilsin dedi kafam takildi

ayy cok strese girdim yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kelebeklere bakın cok güzeller en sondaki muhtesem gir bak

kelebeklere bakın cok güzeller en sondaki muhtesem gir bak

Cevap: kelebeklere bakın cok güzeller en sondaki muhtesem gir bak oyyyy yirim ben bu kelebeğiiiiii çok şeker cnm emeğine sağlık....
  2. çocuk odalarına kitaplıklar ayy cok tatlı

çocuk odalarına kitaplıklar ayy cok tatlı

çocuk kitaplıkları kendileri gibi kitaplıkları da şirin ve tatlı........................
  3. Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn

Arkadaslar hepinizden cok ama cok acil bi yardim lutfennn

arkadaslar duzlesstirici alicam ama karar veremedim kullananlar bi yardimci olabilir mi ?? Braun ES2 Babyliss Pro 230 Remington Bu ucu arasinda kala kaldimmm :(
  4. cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

Meraba lutfn bna yardimci oln 26 yasindayim ve 1'5 senelik evliyim 3 ay once yptrdgm testler sonucu bnde yumurta yetmezligi (hlk arasnda erkn menepoz bilinir) tehsisi kondu ama bir tesaduf doktr kntrolm sirasnda sag tarfta olusan bir folikur goroldu hmn tup bbk denemesine gecildi carsamba gunu yumurta toplndi ve sadece 1yumurtm vardi dollendi ve cuma gunu rahme yerlstrldi embriyo ama bn dun...

Sayfayı Paylaş