gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Az ama Öz nickler...

Konu, 'msn nickleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

az ve öz nickler kısa ve öz nickler kısa umrumda olmayan
    Az ama Öz nickler getirdim meleklerim :):):) Umarim begenirsiniz... :)

Siz sakın garantisi oLmayan ßi mutLuLuk için kaLıcı şeyLeri yok etmeyin..

>.< Duvarlardan sıkıldım dünyayı solumam lazım. . .

" HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum "
    HaLa Yüksék Sésé KırıLır HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım
    ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi
    YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi?
    Né Kadar ßüyüméLiyim ?
    Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi?
    Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?

" Sensiz kaLmak faLan umrumda sanma saKın
    Bundan öncede sensizdim yoK öLe bi sıKıntım

qözlerine baktıqımda Dipsiz Kuyu...
    düşücek Gibi Oluorum..! boğuLuyorum...
    Hani Farklıydın?
    Sana Diyimmi bişey..?

Sende Aynısın..!

sen sen ol
    herkesin şerefsizce yaşadığı bu dünyada sende şerefsizce yaşıyorsan
    adiliğine boncuk tak ki ;

NAZAR DEĞMESİN ..

Az ama Öz nickler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa ama öz...

kısa ama öz...

"...çocuğumuz düşüp kafasını masaya çarpınca biz hemen masayı döveriz, "he masa ehhhh sen niye orada duruyorsun" diye. Çocuk masa orada durmasa kafasını çarpmayacağını sanır ve büyüdükçe yaptığı her hatayı yükleyecek birini veya bir şeyi mutlaka bulur." Malum... Mesela, bizim Balkan harbinden kalma, dandik vagonlara 160 Kilometre hız yaptırdılar. İlk virajda sizlere...
  2. Msn Nicklerim ( az ama iş görür )

Msn Nicklerim ( az ama iş görür )

.. ' DüŞ SeNSiN... DüŞeNSe beN ' .. .. GöLGeM GibiSiN yoKLuğuN hep peşiMde .. .. BeNi BaNa aNLatıRKeN OPTİMİST TaKıLMayıN .. .. ' ÇoK KeLiMeM vaR SaNa KoşMaya CaN ataN ' .. .. VaR Mı hiç KuLLaNıLMaMış SıfıR bR yüReK ? .. .. SöyLeyeMediKLeRiM biRiKti içiMde o KadaR çoK biRiKti Ki aRtıK SöyLeMeK biLe çözüM değiL .. .. SoRuLaR beNde CevapLaRı SeNde SaKLı bıRaK KaLSıN, dediM ya; iNaN böyLe de...
  3. Az yiyorum, ama yine kilo alıyorum, neden?

Az yiyorum, ama yine kilo alıyorum, neden?

Az yiyorum, ama yine kilo alıyorum, neden? Nedenini merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okuyun. Sorun, az yemekte değil, metabolik ve davranışsal bozukluklarda... Kilolu insanların çoğu az miktarda yiyecek tüketmelerine ve özellikle öğünlerde normalden az besin almalarına rağmen kilo sorunları sürüp gidiyor. İşin kötüsü bu ‘az yiyen’ ve genelde ‘aç gezen’ insanlar, bir türlü...
  4. Az yiyorum ama kilo alıyorum mu diyorsunuz??

Az yiyorum ama kilo alıyorum mu diyorsunuz??

yemek yemiyorum ama kilo alıyorum yemeden kilo alıyorum Sevgili meleklerim;az yiyorum ama yine kilo alıyorum nie yaa:Ddiyorsanız bence bu yazıyı okuyun derim.Eminim işinize yarayacaktır:DBende faydalanacağım:):) Sorun, az yemekte değil, metabolik ve davranışsal bozukluklarda... Kilolu insanların çoğu az miktarda yiyecek tüketmelerine ve özellikle öğünlerde normalden az besin almalarına...
  5. Kısa ama anlamlı nickler

Kısa ama anlamlı nickler

tek kelimelik nickler tek kelime nickler kelimelik anlamlı sözler anlamlı kelimeler kısa sözler nickim anlamlı ama kısa olsun diyorsan işte sana göre kısa bir o kadarda anlamlı msn nickleri yağmuR oLsam yağSam Sana... qiden yoLcuLardan en çok ßen yanLızım. . . qeLmeSSen qeLme "uzak" ya da "yakın" sen oL yeteR ki . . wazqeçiLmek ßedava. . . ßen yüRek acıSı mıyım ? ? ?...

Sayfayı Paylaş