gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Az biraz komik diyelim...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Az biraz komik diyelim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aza

Aza

Bakınız; Organ, Üye.
  2. İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ...

İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ...

7 yaşımdayken uyurgezer olup tuvalet yerine mutfağa gidip halıya işeyen bendim..hahaha ve sonradan kendime gelip annem bir şey farketmesin diye halının üstüne su döküp su dökülmüş süsü veren de bendim . işte ben byumm arkadaşlar ... :)
  3. bana  az biraz tavsiye lazim.

bana az biraz tavsiye lazim.

Selam arkadaslar.ben araniza yeni katildim ve tavsiyelerinize ihtiyacim var.Ben uzun zamandan beri yalniz yasadim,ama sevdigim birisi vardi,ve biz cok iyi arkadastik o akrep burcundan bende ikizler.biz 4 senedir tanisiyoruz ve ben bu adama ilk günden beri asigim.gecen cumartesi günü bir mana ile bana geldi ve iliskimiz basladi.ben gercekten su anda cok mutluyum,ama uzun zamandir kimseyle...
  4. Bir Miniğin Komik Ramazan Günlüğü biraz gülelim

Bir Miniğin Komik Ramazan Günlüğü biraz gülelim

Bir Minik ve Ramazan Günlüğü Bir Miniğin Komik Ramazan Günlüğü Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda biraz tebessüm edelim istedik ve sizlere komik yazılar katagorimizden, bir miniğin komik ramazan günlüğü paylaşımında bulunmak istedik. Ramazan 1 Bu gün evde bir acaiplik var. Herkes sessizce işine okuluna gidiyor. Annem 'Zeynep hadi sana...

Sayfayı Paylaş