gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

az önce öldüm

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

az önce öldüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölmeden önce öl

ölmeden önce öl

ölmeden önce öl İki çeşit ölüm vardır.Bunlardan biri,avam tabakasının bildiği ölümdür.Bu,ruhun bedenden ayrılması demek olan ölümdür ki,herkesçe bilinmektedir. Bir de havas,yani seçkinlerin tabakasınca bilinen bir ölüm vardır ki,bu da hevai duyguların,nefislerin,kör tabiatların ve kötü adet ve alışkanlıkların ölmesi ;yok olması demektir.Bu tür ölümde kalp dirilir,hayat bulur. O...
  2. Ölümden Öte ...

Ölümden Öte ...

Ölümden Öte Tarif edebilirmisin sonsuzu? Peki ya sonsuzdan ötesini? Gösterebilirmisin bana? Demesin o yüzden kimse, 'biliyorum sevgini' Bilemez kimse, bilemez benden baska, kalbimden baska Bicilemez, sevgim... 'Sevgi' sözcügü bile az gelir sana olan duygularimi adlandirmak icin. Ask peki? Yaninda bir hic kalir... Arama bosuna, bulamassin adini, adsizdir.. Bulunmaz tarif edebilen...
  3. öldü iki dakika önce....

öldü iki dakika önce....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mrb az önce katıldım bende. Ve sanırım sizden Küçüğüm :))

Mrb az önce katıldım bende. Ve sanırım sizden Küçüğüm :))

Ben Bursadan katılıyorum. 16 yaşındaym.. güzellik hakkında burdaki şeyler ilgimi çekti bnde katıldım :ohoh: ve cok iyi yapmısm :)

Sayfayı Paylaş