gebe
  1. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

az toplaşın bakim buraya:))))))))))

Konu, 'Çöplük' kısmında _C_E_Y_L_A_N_ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Nisan 2008
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: az toplaşın bakim buraya:))))))))))

vaav çok hoş adamın kanını kaynatan cinsten:Demeğine sağlık ceylancım:)

3. yaren

yaren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunun resimli aşk şiiriyle ne alakası var pek anlayamadım ama yinede hoş olmuş elelrinize sağlık

4. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

Valla hangi bölüme katcami bilemedim ki kusura bakayin hanimlar

5. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş cnm eline sağlık....

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

kopppp koppppp

az toplaşın bakim buraya:)))))))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edelim:)

meleklerrrr toplaşın buraya biraz kaynatalım sevgili adminlerimizi analiz edelim:)

evet kızlarrrr hadi biraz kaynatalım karakter analizi yapalım ne dersinizz:) az çok hepimiz tanıyoruz onları sevgili adminlerimizi görmeden bize göre fizik yapıları (esmer,sarışın,uzun boylu,zayıf,şişman v.b ) ve yine bize göre nasıl bir karaktere sahipler bakalım bizlerde uyandırdıkları izlenim ne olmuş hadi bakalım zevkli olacakkk... not:lütfen herkez samimi olsun adminlerimizin analizini...
  2. bakın buraya komikler gelmiş

bakın buraya komikler gelmiş

En son resim size neyi çağırıştırıyor ya bize bıdıbıdıcımı demek istemişler acaba :D:D
  3. Bak Buraya !... ( =

Bak Buraya !... ( =

**Etrafımdaki Herkes Hawlar Oldu.Hawlamak İçin Harcadıığınız Enerjiyi İnsan Gibi Sesler Çıkarmak İçin Harcasanız Şartlarımız Eşit Olurdu. Bi prens bulucam ama her zamn Kral babam olucak! bn süNNete kar$ıym.qeNçLern önünü kesmeyeLm.. .))) İçimDé aCı, İçimdé Kin,İçimDé İncé İncé ÇûRûtén ßir SıZı ☆ Dûşûnmék Kâr Etmiyor,AkLımLâ ÇözémiyoruM . . ßékLéyémiyoruM . . Zâmân DeniLén iLâç AşıRı...
  4. Dünyaya birde buradan bakın

Dünyaya birde buradan bakın

dünyaya 10 milyon ışık yılı uzaktan bakmayı ister misiniz? resimler
  5. Doğumuna Az Kalmış Melekler Buraya Hangi Doğum Daha Sağlıklı Burada;

Doğumuna Az Kalmış Melekler Buraya Hangi Doğum Daha Sağlıklı Burada;

hangi doğum daha sağlıklı,hangi doğum yöntemi daha iyi, Hamiş Anneler doğum için sizin tercihiniz nedir bilmiyorum ama biz burada hangi doğum türü daha sağlıklıdır hakkında bilgi paylaşacağız sizlerde bu konuda bilinçlenin ve herhangi bir sebepten dolayı sezeryan olmanız gerekmiyorsa yani mecbur kalmadıkça her zaman daha sağlıklı olan normal doğumunu tercih edin derim çünkü normal doğum...

Sayfayı Paylaş