gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Azad edin...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

azad mekan Azad edin beni,azad edin... Gönlüm açılsın uçsuz bucaksız denizlere
    Özgürlüğe susadım!!

Haykırmaya hasretim çığlık,çığlığa,
    Ağlamayı özledim hıçkıra hıçkıra
    Azad edin beni,azad edin....

.[​IMG]

Çaresizim ölüme mahkum mahpus misali,
    Gözlerim dipsiz bir uçurum...
    Ellerim boş dönmüşüm anılarımdan...
    Açarım göklere dilenci misali,
    Bir yudum sevgi ALLAH'ımdan...
    Azad edin beni,azad edin....

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

Azad edin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Azad Et

Kayahan - Azad Et

Bu Ne Zulum Nedir Bu Zahmet Bu Gidisin Sonu Kiyamet Kiraciyiz Bu Dunyada Yalan Karismis Sevdaya Iyisimi Beni Azad Et Kiraciyiz Bu Dunyada Olum Var Bana Sonunda Aglamaya Sen Devam Et Aslan Katlanir Amma Yurek Sigmaz Zindana Kir Kilidi Beni Azad Et 2 Vay Bana Vay Bana Vay Bana Vay Bana (nakarat) Komsu Gelmis Olum Yaziktir Cana Yandi Yandi Bagrim Yandi Muradimi Seller Aldi Secemedim Tuzaklari...
  2. sıla 33.Bölüm: Cihan ve Azad karşı karşıya

sıla 33.Bölüm: Cihan ve Azad karşı karşıya

sıla 33 bölüm sıla dizisi azadın ölümü azad 33.Bölüm: Cihan ve Azad karşı karşıya Fabrika mahşer yeri gibidir. İnsanlar korkarak Boran ve Sıla’yı beklemektedir. Azad da bu bekleyiş içinde perişan olanlar arasındadır. Sonunda kucağında Sıla ile Boran çıkar kapıdan. Herkes çok sevinmiştir. Boran Azad’la beraber Sıla’yı hastaneye götürür. Sıla perişan haldedir bebeğini kaybetme riski vardır,...
  3. azad ilahisi

azad ilahisi

Allah�ım sen bir can verdin Kıymetini bilemedim Mahşer günü huzurunda Cevabını veremedim Hu hu yarab hu hu Allah Azat eyle bizi yarab İnsan oğlu bir gaflette Haram yedi ne niyetle Para verdi faiz aldı Ne yaptığını bilemeden Hu hu yarab hu hu Allah Azat eyle bizi yarab Akıl verdin fikir verdin İnsana sen kıymet verdin Muhammedi de gönderdin Kıymetini bilemedik Hu hu yarab hu hu Allah Azat...
  4. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  5. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...

Sayfayı Paylaş