gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

azad ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Allah�ım sen bir can verdin Kıymetini bilemedim Mahşer günü huzurunda
    Cevabını veremedim
    Hu hu yarab hu hu Allah
    Azat eyle bizi yarab
    İnsan oğlu bir gaflette
    Haram yedi ne niyetle
    Para verdi faiz aldı
    Ne yaptığını bilemeden
    Hu hu yarab hu hu Allah
    Azat eyle bizi yarab
    Akıl verdin fikir verdin
    İnsana sen kıymet verdin
    Muhammedi de gönderdin
    Kıymetini bilemedik
    Hu hu yarab hu hu Allah
    Azat eyle bizi yarab
    Asırlar geçse aradan
    İslam için savaşan
    Sağ elinde Kuran olan
    Gelsin Allah huzuruna
    Hu hu yarab hu hu Allah
    Azat eyle bizi yarab

azad ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Azad Et

Kayahan - Azad Et

Bu Ne Zulum Nedir Bu Zahmet Bu Gidisin Sonu Kiyamet Kiraciyiz Bu Dunyada Yalan Karismis Sevdaya Iyisimi Beni Azad Et Kiraciyiz Bu Dunyada Olum Var Bana Sonunda Aglamaya Sen Devam Et Aslan Katlanir Amma Yurek Sigmaz Zindana Kir Kilidi Beni Azad Et 2 Vay Bana Vay Bana Vay Bana Vay Bana (nakarat) Komsu Gelmis Olum Yaziktir Cana Yandi Yandi Bagrim Yandi Muradimi Seller Aldi Secemedim Tuzaklari...
  2. sıla 33.Bölüm: Cihan ve Azad karşı karşıya

sıla 33.Bölüm: Cihan ve Azad karşı karşıya

sıla 33 bölüm sıla dizisi azadın ölümü azad 33.Bölüm: Cihan ve Azad karşı karşıya Fabrika mahşer yeri gibidir. İnsanlar korkarak Boran ve Sıla’yı beklemektedir. Azad da bu bekleyiş içinde perişan olanlar arasındadır. Sonunda kucağında Sıla ile Boran çıkar kapıdan. Herkes çok sevinmiştir. Boran Azad’la beraber Sıla’yı hastaneye götürür. Sıla perişan haldedir bebeğini kaybetme riski vardır,...
  3. Affet İlahisi

Affet İlahisi

affet ilahisi AFFET ALLAH’IM (cc) İtiraf ediyorum; Ben çok kötü biriyim . . İtiraf ediyorum; Nankörün tekiyim . . Gamsızım Vurdumduymazım Vefasızım!!! Üzerimde ki nimetini hatırlamıyor Hatırlamaktan korkuyorum . . -Korktukça da kaçıyorum- Kendimi Senden uzaklaştırıyorum. Bana verdiğin değerlerden Güzelliklerden Özelliklerden uzaklaşıyorum . . . Beni affet Allah’ım (cc)
  4. gururlanmaa ilahisi

gururlanmaa ilahisi

gururlanma insan oğlu ölmemeye çaremi var hazan olmuş bir gül gibi solmamaya çaremi var düşünmessin hiç ölmeyi terk etmessin hiç gülmeyi yakası yok ak gömleği giymemeye çaremi var ecel gelip seni bula yaşın kemaline ere zengin fakir hep kabire girmemeye çaremi var
  5. Azad edin...

Azad edin...

azad mekan Azad edin beni,azad edin... Gönlüm açılsın uçsuz bucaksız denizlere Özgürlüğe susadım!! Haykırmaya hasretim çığlık,çığlığa, Ağlamayı özledim hıçkıra hıçkıra Azad edin beni,azad edin.... . Çaresizim ölüme mahkum mahpus misali, Gözlerim dipsiz bir uçurum... Ellerim boş dönmüşüm anılarımdan... Açarım göklere dilenci misali, Bir yudum sevgi ALLAH'ımdan... Azad edin beni,azad...

Sayfayı Paylaş