gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Azar

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada azar işitmek, kişinin kendisini azarlayan insandan büyük bir iyilik göreceğine işarettir.

Azar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kala azar

kala azar

L.donovani’nin rezervuarları insan, köpek ve kemiricilerdir. İnsanlara tatarcık ile bulaştırılır. 1. Leptomonas (Promastigot) : Tatarcıktaki kamçılı form (Şekil-48,49) 2. Leishmania (Amastigot) : İnsandaki kamçısız form Patogenez Kala-Azar bir RES hastalığıdır. Kemik iliği, dalak ve karaciğer en çok etkilenen organlardır. Bu nedenle anemi, lökopeni ve trombositopeni, sonuçta da sekonder...
  2. Faruk K. _ Azar Azar

Faruk K. _ Azar Azar

Benden başka herkes aşkta işini biliyor ama Benden başka kimse kalbini dinlemiyor Senden başka herkes bak peşimden koşuyor ama Gönlüm senden başka kimseyi beklemiyor Kadınlar aynı erkekler aynı Seven de sevmeyen de bekleyen de aynı Gidenler haklı dönen yok geriye Al birini vur birine herbirisi aynı Azar azar kader bize ne yazar Böyle gelmiş böyle gitmez o kadar Beni aşka düşman etme Yok yok...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Bir ruzgarda kirilacak dalmiydim Ben aglarim ben yanarim kime ne Ahh cekmeden yikilacak dalmiydim Yaz gelmeden kislar dustu gönlume(x2) Kader örmus aglarini azar azar Calmis bir bir yillarimi azar azar Yandi gönlum yuz yerinden azar azar Tuketmisler hayatimi azar azar(x2) Dört yanima vefasizlar sarilmis Umutlarim gupe gunduz calinmis Bilmiyorum kime hesap sorayim Garip gönlum bana bile...
  4. Ögretmenden azar isitirsen

Ögretmenden azar isitirsen

-iyi bulmuşsunuz birbirinizi. asit-baz-konjuge çiftleri gibisiniz. -birleşince tuz oluyoruz di mi hocam? ehihi. -kapa çeneni evladım. -yeni silinmis koridorda yuruyen ogrencilere: -oğğluuuum!!! yerlere basmayııııın!! -??? forummekan.com -zil çaldığı halde pencereden bakan bir kıza okul müdürü: ştt! kız! ne oturuyon pencerenin önünde öle? kendini saksı mı sandın? - siz evde de mi...
  5. Tarım Bakanı'ndan vatandaşa azar

Tarım Bakanı'ndan vatandaşa azar

Tarım Bakanı Mehdi Eker, Bitlis'te derdini anlatmak isteyen bir kişiye "Artistlik yapma" diye tepki gösterdi. Mehdi Eker'in "Artistlik yapma" cümlesini daha önce de Başbakan Erdoğan kullanmıştı. Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Bitlis AKP seçim bürosunu ziyareti sonrası, esnafı fezdi. Eker, bölgedeki Kürt sorununu ortadan kaldırmak için TRT 6 kanalını...

Sayfayı Paylaş