gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Azazi ile Sufi dans atölyesi

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Dancentrum Dans Platformu, Viyana’da yaşayan koreograf/dansçı Ziya Azazi ile başladığı dans atölyelerine devam ediyor Dancentrum Dans Platformu, Viyana’da yaşayan koreograf/dansçı Ziya Azazi ile başladığı dans atölyelerine devam ediyor. Azazi, 1999 yılından beri 'Sufi derviş dönüşlerine göre geleneksel dans’ üzerine araştırmalar yapıyor. Dancentrum Dans Platformu, Azazi ile Çağdaş Dans/Sufi Dansı Atölyesi’ni bu defa 3-7 Ekim’de İstanbul’da, 18-19 Ekim’de İzmir’de gerçekleştirecek.

Azazi ile Sufi dans atölyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun Atölyesi perdelerini açıyor

Oyun Atölyesi perdelerini açıyor

Oyun Atölyesi, yeni sezona 4 Ekimde yepyeni bir oyunla "merhaba" diyor. Haluk Bilginer ve Vahide Gördüm'ün rollerini paylaştığı "Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler" isimli oyun Ekim ayı boyunca tiyatro severlerle buluşacak. Eric-Emmanuel Schmitt'in yazdığı Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler'in rollerini Haluk BİLGİNER ve Vahide GÖRDÜM paylaşıyorlar. Kemal AYDOĞAN'ınyönettiği...
  2. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  3. Dans ile ilgili bir kaç ipucu ;)

Dans ile ilgili bir kaç ipucu ;)

1 Her zaman değişik partnerlerle ve her seferinde en azından bir kere daimi partnerinizle dans edin 2Tek bir yere ve tek bir partnere bağlı kalmadan, sportmence pratik yapın 3Erkekler, partnerinizi, kollarınız ve dirseklerinizin diğer çiftlerinkilerle çarpışmamasına dikkat ederek, kalabalık içinde yumuşakça yönlendirin 4Kötü dans huylarını yapmanın bunları bırakmaktan daha kolay...
  4. 30 Temmuz Cumartesi Cristiane AZEM ile Flamenco Workshop @ Viva Dans

30 Temmuz Cumartesi Cristiane AZEM ile Flamenco Workshop @ Viva Dans

Flamenkonun başarılı isimlerinden Cristiane AZEM Türkiye'de...30Temmuz Cumartesi Viva Dans'ta yapacağı workshop çalışmasını kaçırmayın!!! Brezilya doğumlu Cristiane AZEM, Madrid’de kurduğu okul ve dans topluluğuyla bugüne kadar sahnelediği 3 dans gösterisinin yanısıra değişik dans disiplinlerinde yüzlerce dansçı yetiştirdi. Günümüz İspanya’sının en iyi koreograflarından biri olan Azem,...
  5. takı atölyesi

takı atölyesi

kızlar şenay akın atölyeye katıldı kardeşim. günlük takı tasarım atölyesine ve bu minik agaçları yapmış ki katılanlar yüzükler kolyeler vs bir sürü şey çıkarmışlar. ben de bi merak saldım. 17 eylülde başlıyormuş günlük atölyeler. gidecek olan olursa konusup beraber gidelim :) ben de facebook sayfalarından takip ediyorum siz de bakabilirsiniz burdan Şenay Akın Atölye | Facebook

Sayfayı Paylaş