gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

azer bülbül öldü mü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım azer bülbül ölmüş diyorlar doğrumu ölüm sebebi neymiş ? Yazık oldu yaa daha genç yaşında :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

azer bülbül öldü mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azer bülbülün ölüm sebebi ne

azer bülbülün ölüm sebebi ne

arkadaşlarım ölen azer bölmülün ölüm sebebi ne neden ölmüş kalp krizi doğru mu otopsisi yapıldı mı ?
  2. azer bülbül kimdir

azer bülbül kimdir

bana azer bülbül kimdir biyografisi ve hakkında kısa bilgiler verin lütfen.
  3. Azer Bülbül Ölüm Sebebi ? Neden öldü ?

Azer Bülbül Ölüm Sebebi ? Neden öldü ?

azer bülbülün ölüm sebebi azer bülbülün ölüm nedeni azer bülbül neden öldü Antalya'da 20 gündür bir gece kulübünde sahne alan Azer Bülbül, otel odasında ölü bulundu. İHLAS SON DAKİKA - AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Şarampol Caddesindeki bir otelde konaklayan ünlü sanatçı Azer Bülbül, kendisini cep telefonu ile arayan ve ulaşamadığı için otele gelen menajeri tarafından odasında ölü...
  4. Azer Bülbülün Ölüm Nedeni

Azer Bülbülün Ölüm Nedeni

Rahmetli Azer Bülbül'ü bilenler tanıyanlar iyi bilirler arkadaşlarım. Şahsen üç beş sene önce kendisini tanıma fırsatım oldu. Zararı sadece kendine olan bir insandı, Bağzı şeyler kullanıyordu malesef... Yüsek ihtimal ile kalp krizi gibi geliyor bana. Vücudunun dayanmadığını düşünüyorum. Şimdi buradan sizlere neler kullandığını söylememe gerek yok zannedersem anlayan anlamıştır diye...
  5. Azer Bülbül biyografi

Azer Bülbül biyografi

azer bülbül hayatı hakkında bilgi azer bülbül kimdir Bu gün hayatını kaybeden Azer Bülbül, hayranlarının yüreğine ateş düşürdü. Bir otel odasında ölü bulunan Azer Bülbül'e Allah'tan rahmet diliyor ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca şimdi Azer bülbül'ün biyografi bilgilerini paylaşıyoruz Melek'ler. 1969 Kars 1969 'da Kars Akyaka 'da (Arpaçay) dünyaya geldi Azer Bülbül.Gerçek adı...

Sayfayı Paylaş