gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Azer Bülbülün Ölümüyle İlgili Ünlülerin Sözleri

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

azer bülbül için ünlülerin söyledikleri ünlülerin azer bülbül için yazdıkları ünlülerin azer bülbül için twitleri

Doğa Rutkay
    Solunum yetmezliğinden vefat etmiş Azer Bülbül...

Hatice
    Azer Bulbul,Mekanin Cennet Olsun Guzel Yurekli Arkadasim,Sen Bu Olumu Hakedicek Adam Degildin :( SENI SEVIYORUZ

Davut Güloğlu
    Azer bülbul vefat etmıs hakkın rahmetıne kavusmus ALLAH rahmet eylesın yerı mekanı cennet olsun ALLAH gunahlarını affetsın

Elif Güvendik
    AZER BULBUL ALLAH rahmet eylesin...

Vatan Şaşmaz
    Hayat ne tuhaf 1 ay once filmimize konuk oyuncu olarak katilmisti oysa ki.. Azer Bulbul'e Allahtan Rahmet Yakinlarina bas sagligi diliyorum.

Ozan Güven
    Azer Bulbul'e Allahtan rahmet, sevenlerine ve ailesine sabirlar diliyorum.

Murat Başaran
    Sanat Camiasindan Bir Yarprak Daha Dokuldu,Turkiye'nin Olmez Seslerinden AZER BULBUL Hayatini Kaybetmis,Mekani Cennet Olsun..Unutmayacagiz

Hüsnü Şenlendirici
    "Azer Bulbul"mekanın cennet olsun...

Atilla Taş
    Azer bulbul u tanırdım ıyı bır ınsandı Tek zararı kendıne olanlardan Allah rahmet eylesın

Azer Bülbül fanları tarafından gönderilen twitler;
    Canimi canina katarcasina omrumu ugrunda harcarcasina deliler gbiyim vurgunum sana illede sen illede sen! Azer bulbul...

2012 senesi nasıl geçeceğinin sinyalini verdi galiba.. Mekanın Cennet Olsun Azer Bulbul..

Azer Bulbul'un olum haberiyle kursun girdi sol yanimdan. Allah rahmet eylesin.

Zorumuza gitti gardaş bırakıp gitmen Azer Bulbul

Zordayim eyyy aneyyy !!!! Allah rahmet eylesin Azer Bulbul vefat etmiss....

Azer Bulbul e Allah'tan rahmet diliyorum. Keşke bu aşamaya gelmeden önce dost ve arkadaşları ona destek olabilselerdi...

Acı kaybımız azer bulbul odasında ölü bulundu...(sen nasıl feleksin)

AZER BÜLBÜL KİMDİR?

1969 ‘da Kars Akyaka ‘da (Arpaçay) dünyaya geldi Azer Bülbül.Gerçek adı Sübutay Kesgin ‘ dir.

Daha sonra ailesi ile birlikte Almanya’ya yerleşti. Müzik yaşantısına “Garip Yolcu” albümü ile başlayan Azer Bülbül daha sonra Halk Müziği – Arabesk tarzında “Yalan Olur” , “Ben Sana Vurgunum” , “Fırat” gibi albümleri ile müzik yaşantısına devam ederken asıl patlamayı 1996 yılında çıkardığı “Ben Babayım” adlı albümü ile yaptı. Bu albümde yer alan “Yaralandınmı Ey Can ” , “Dokunmayın Çok Fenayım ” ve “Her An Herşey Olabilir” adlı parçaları ile büyük ses getirmiş ve sesini milyonlara sevdirmişti.

Azer Bülbülün Ölümüyle İlgili Ünlülerin Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azer bülbül öldü mü

azer bülbül öldü mü

Arkadaşlarım azer bülbül ölmüş diyorlar doğrumu ölüm sebebi neymiş ? Yazık oldu yaa daha genç yaşında :S
  2. azer bülbül kimdir

azer bülbül kimdir

bana azer bülbül kimdir biyografisi ve hakkında kısa bilgiler verin lütfen.
  3. Azer Bülbülün Ölüm Nedeni

Azer Bülbülün Ölüm Nedeni

Rahmetli Azer Bülbül'ü bilenler tanıyanlar iyi bilirler arkadaşlarım. Şahsen üç beş sene önce kendisini tanıma fırsatım oldu. Zararı sadece kendine olan bir insandı, Bağzı şeyler kullanıyordu malesef... Yüsek ihtimal ile kalp krizi gibi geliyor bana. Vücudunun dayanmadığını düşünüyorum. Şimdi buradan sizlere neler kullandığını söylememe gerek yok zannedersem anlayan anlamıştır diye...
  4. Müslüm Gürses'in Ölümüyle İlgili Ünlülerin Mesajları

Müslüm Gürses'in Ölümüyle İlgili Ünlülerin Mesajları

Bu konu; Müslüm Gürses'in Ölümüyle İlgili Ünlülerin Mesajları haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçiddiği bypassın arından yoğun bakımda tedavi gören Müslüm Gürses dün hayatını kaybetti. Merhuma Allah'tan rahmet dilerken, ünlülerin twitter yorumlarını da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Nil Burak Başta Muhterem hanım olmak üzere tüm Türkiye'nin başı...
  5. Tuncel Kurtiz'in Ölümüyle İlgili Ünlülerin Mesajları

Tuncel Kurtiz'in Ölümüyle İlgili Ünlülerin Mesajları

tuncel kurtiz, tuncel kurtiz ölümü, tuncel kurtiz haberleri Sevgili melekler, evinde düşmesi sonucu 77 yaşında hayata gözlerini yuman Tuncel Kurtiz'in ölümü ünlüler dünyasını yasa boğdu. Usta oyuncunun arkasından taziye mesajları yayınlayan ünlüler bakın neler yazmışlar... - Demet Akbağ: Tuncel kurtiz :((((((( yakinlarina ve tum sevenlerine sabir diliyorum. Cok uzuldum. - Zafer Algöz:...

Sayfayı Paylaş