gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

azerbaycan nıye yok

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Butun yurtdışı ülkelerı var ama azerbaycan yok nıye.Ben azerıyım ve azerbaycanında burda olmasını isterdim..:shootout:

Arzu 18 bunu beğendi.
  2. Melusina

Melusina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bendeee Azerbaycanliyim :)

ogretmen16 bunu beğendi.
  3. Britney

Britney Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. sima

sima Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhanba arkadaşlar bu sene eşimin iş nedeniyle azerbeycana gidiceğiz bana oralar hakkında bilgi verir seniz çok sevinirim türk okulları nasıl ev kiraları felan herkes çok şey söylüyorlar kafamı karıştırıyorlar şimdiden teşşekür ederim.

5. iikraa

iikraa Forum Okuru

herkeze merhaba.bnnde nahcivanda yzsiyorumm esimn isi dolayisyla geldik ve biir an once gitmak istiyorum acikcasiiii.biraz sikici geldi banaa burasi

6. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende azeriyimmmmmmmm.yeniyim daha.salam qizlar necesiniz sizinle de tanis olmq isterdim

7. öğretmen

öğretmen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  8. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
    Her kes farklı düşüne bilir..ama bakude yaşayan biri olarak bunu söylüyorum normal bi yer.her ülkenin ayıbıda o olur güzelligide haksizligida.kötül. insanıda ii insanida..yani illa bu ülke kötü bi yer demek dogru değil..beğenmeyen. insalanlrin yaşadığı şehire gitsen belki hiç suyu elektirigi vakti vaktinde vermiyolar yada varsa faturasi paha.onun için gelinde herkes kendi ülkesinden konussun..benim için çok hassas bi konu olduğu malesef ülkem hakkında yanlış bi söz söyleyen olursa susamam,,

azerbaycan nıye yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azerbaycan Cumhuriyeti

Azerbaycan Cumhuriyeti

azerbaycanın meşhur yemekleri azerbaycan yöresel yemekleri azerbaycan yöresel kıyafetleri azerbaycanın kıyafetleri 30 Eylül 1991 tarihinde bağımsızlığını ilân eden Azerbaycan Cumhuriyeti; Güney Kafkasya'nın doğusunda, Hazar Denizi'nin batısında 86.600 km2lik bir sahada yer almaktadır. Kuzeyde Dağıstan, Kuzeybatıda Gürcistan, güneybatıda Ermenistan, güneyde İran ile çevrilidir. Bölgenin en...
  2. Evlendıkten sonra nıye kılo alırız

Evlendıkten sonra nıye kılo alırız

Evlenen bir kişinin beslenme tarzı da değişir. Zengin sofralarda yenen yemekler, akrabalar arası davetlerde yiyip içmeler kilo aldırır. Kadınlar için önemli bir faktör de hamile kalmaktır.Hayat o kadar fazla sürprizle dolu ki bizi nerede, ne zaman ve neyin beklediğini tahmin etmek çok zor. Hiç beklemediğimiz bir anda hayatımıza birisi giriyor ve bizi pek çok açıdan etkiliyor. Tabii ki yalnız...
  3. Azerbaycan Hakkında Herşey

Azerbaycan Hakkında Herşey

azerbaycan hakkında herşey azerbaycan hakkında geçim kaynakları azerbaycanın geçim kaynakları beslenme Azerbaycan Cumhuriyeti 30 Eylül 1991 tarihinde bağımsızlığını ilân eden Azerbaycan Cumhuriyeti; Güney Kafkasya'nın doğusunda, Hazar Denizi'nin batısında 86.600 km2lik bir sahada yer almaktadır. Kuzeyde Dağıstan, Kuzeybatıda Gürcistan, güneybatıda Ermenistan, güneyde İran ile çevrilidir....
  4. Ermenistan - Azerbaycan Çelişkimiz

Ermenistan - Azerbaycan Çelişkimiz

24.04.2009 tarihli Hürriyet gazetesinden Ermenistan Dışişleri Bakanlığı internet sitesinde açıklamayı "ortak açıklama" olarak duyururken, Türkiye ise bunu kendi açıklaması gibi bildirdi. Ankara bu tutumuyla Azerbaycan’a, "Ermenistan’la ortak açıklama yaptınız" kozunu vermemeyi hesapladı ancak Erivan yönetimi buna uymadı. ABD yönetimi de bir açıklamayla, üç ülkenin...
  5. nıye unutamıyorsunuz ???

nıye unutamıyorsunuz ???

Neden imkansız olduğunu bildiğiz halde umutlu olursunuz nıye unutamıyosun? Nıye hala ıcınızde bır sır gıbı saklıyosunuz?

Sayfayı Paylaş