gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Azerİ Sevgİ Mesajlari...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

sevgi mesajlari azeri “-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamaq isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani isterdim, mesaja deyil gozlerime baxib seni sevirem demeni isterdim...”
    “-Bu mesaji oxudunsa mene heyransan.Vecine deyilse meni sevirsen. Cavab versen mensiz yashaya bilmirsen.Cavab vermesen mene vurgunsan.Gorek indi ne edeceksen?...”

“Dünyada bir çox insan var. Bezisi duygulu bezisi duygusuz, bezisi qorxulu bezisi qorxusuz. Bezisi aglayib bezisi gülür amma gozelliklere ve xosbextiye layiq olan bir insan var o da indi mesajimi oxuyur...”

“-Senin üçün uzaqdan sevmeyi, baxmadan gormeyi, toxunmadan hissetmeyi, esitmeden dinlemeyi, goz yaslarimla gülmeyi ve qovusmaq üçün sebretmeyi oyrendim ancaq sensizliyi esla...”

“-Darixdigin senin üçün darixirsa darixmaq gozeldir, Donecekse gozlediyin gozlemek gozeldir. Sevirse sevdiyin bax ele bu her seye beraberdir...”

“-Sene minlerce gül vermek isterdim amma güller solar, sene omrümü vermek isterdim amma bir gün oleceyem, sene sadece sevgimi verirem ki, o ebediyyen yasayacaq...”

“-Dünyada her sey ozüne bir yoldas axtarar, dasin qelbi yoxdur amma onu da yosun sarar...”

“-Senin olan her seyi, hetta sensizliyi bele seni xatirlattigi üçün sevirem...”

“-Bügün de sabah da üreyin geder yaxinindayam, ozünü tenha hissedende eli üreyine qoy... Men hemise ordayam...”

“-Esq denizden çinqil toplamaga benzer, evvel tek-tek yigirsan sonra bir-bir atirsan. Sadece bezilerini atmaga üreyin gelmir ve sen atilmayanlardansan...”

“-Bu dunyada iki kor var..Biri meni gormeyen sen..O biri gozu senden bashgasini gormeyen men...”

“-Sene bir goyerchin gonderirem... ureyinde sevgi...qanadlarinda xoshbextlik... dimdiyinde opush var...”

Azerİ Sevgİ Mesajlari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgi mesajları

Sevgi mesajları

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatli olsun, bir yildizda bana sec, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun! Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.. Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dunyanın bütün gerceklerine...
  2. sevgi ve aşk mesajları

sevgi ve aşk mesajları

ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN SEVDİM...
  3. sevgi mesajları ve hikayesi

sevgi mesajları ve hikayesi

.jpg"] Rahip, mezarlıktaki işini bitirmek üzereydi.O anda elli yıllık karısını kaybeden 78 yaşındaki adam "Onu ne kadar çok sevdim." diyerek çığlık çığlığa ağlamaya başlamıştı. Yaşlı adamın yaslı sesi törenin asil sessizliğini bozmuştu. Mezar başındaki diğer aile bireyleri ve dostlar şok olmuşlardı, utanç içindeydiler.Yetişkin çocukları alı al moru mor babalarını yatıştırmaya...
  4. Aşk ve sevgi mesajları...

Aşk ve sevgi mesajları...

ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN SEVDİM...
  5. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...

Sayfayı Paylaş