gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Azeriler" den aŞK mEsajLrı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

"-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamaq isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani isterdim, mesaja deyil gozlerime baxib seni sevirem demeni isterdim..."

"-Bu mesaji oxudunsa mene heyransan.Vecine deyilse meni sevirsen. Cavab versen mensiz yashaya bilmirsen.Cavab vermesen mene vurgunsan.Gorek indi ne edeceksen?..."

"Dünyada bir çox insan var. Bezisi duygulu bezisi duygusuz, bezisi qorxulu bezisi qorxusuz. Bezisi aglayib bezisi gülür amma gozelliklere ve xosbextiye layiq olan bir insan var o da indi mesajimi oxuyur..."

"-Senin üçün uzaqdan sevmeyi, baxmadan gormeyi, toxunmadan hissetmeyi, esitmeden dinlemeyi, goz yaslarimla gülmeyi ve qovusmaq üçün sebretmeyi oyrendim ancaq sensizliyi esla..."

"-Darixdigin senin üçün darixirsa darixmaq gozeldir, Donecekse gozlediyin gozlemek gozeldir. Sevirse sevdiyin bax ele bu her seye beraberdir..."

"-Sene minlerce gül vermek isterdim amma güller solar, sene omrümü vermek isterdim amma bir gün oleceyem, sene sadece sevgimi verirem ki, o ebediyyen yasayacaq..."

"-Dünyada her sey ozüne bir yoldas axtarar, dasin qelbi yoxdur amma onu da yosun sarar..."

"-Senin olan her seyi, hetta sensizliyi bele seni xatirlattigi üçün sevirem..."

"-Bügün de sabah da üreyin geder yaxinindayam, ozünü tenha hissedende eli üreyine qoy... Men hemise ordayam..."

"-Aşk denizden çinqil toplamaga benzer, evvel tek-tek yigirsan sonra bir-bir atirsan. Sadece bezilerini atmaga üreyin gelmir ve sen atilmayanlardansan..."

"-Bu dunyada iki kor var..Biri meni gormeyen sen..O biri gozu senden bashgasini gormeyen men..."

"-Sene bir goyerchin gonderirem... ureyinde sevgi...qanadlarinda xoshbextlik... dimdiyinde opush var..."

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Azeriler" den aŞK mEsajLrı
    emeyine sağlık arkadaşım güzel bir paylaşımdıı

Azeriler" den aŞK mEsajLrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Den Çorbası

Den Çorbası

MALZEMELER 250 gr yarma 10 su bardağı kemik suyu 1 adet soğan 500 gr yoğurt ½ adet limon suyu 3 yemek kaşığı tereyağı 2 adet yumurta sarısı 2 kahve fincanı un 1 çay kaşığı tuz ½ çay kaşığı karabiber ½ çay kaşığı nane ½ çay kaşığı kırmızıbiber HAZIRLANIŞI Yarmayı haşlayın ve ayrı bir tencerede un, yumurta ve 1 çay bardağı suyu pütürsüz olana kadar karıştırın. Üzerine kemik...
  2. banyo denince

banyo denince

banyo yapan kişiye ne denir banyo yapana ne denir banyodan çıkana banyodan çıkan kişiye yapanlara Süt banyosu? Banyo jeli? Yoksa köpük yapan banyo tabletlerini mi tercih edersiniz? Hangisi daha iyi? Hem aradaki fark nedir? Sizin için küçük bir banyo sözlüğü oluşturduk. Böylece hem öğrenecek hem de hoşunuza gideni seçebileceksiniz… Yağ banyosu: pürüzsüz tenlerin favori banyosudur. Özellikle...
  3. Den çorbası

Den çorbası

MALZEMELER 250 gr yarma 10 su bardağı kemik suyu 1 adet soğan 500 gr yoğurt ½ adet limon suyu 3 yemek kaşığı tereyağı 2 adet yumurta sarısı 2 kahve fincanı un 1 çay kaşığı tuz ½ çay kaşığı karabiber ½ çay kaşığı nane ½ çay kaşığı kırmızıbiber HAZIRLANIŞI Yarmayı haşlayın ve ayrı bir tencerede un, yumurta ve 1 çay bardağı suyu pütürsüz olana kadar karıştırın. Üzerine kemik suyunu ilave edin...
  4. Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

Gülşen 'den Aşk Haberlerine Cevap

gülşen gülşen haberleri gülşen sevgilisi gülşen 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Pop dünyasının sevilen ve marjinal sesi Gülşen , kendisiyle ilgili çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi. Bir süredir Ozan Çolakoğlu ile birlikte olduğu söylenen Gülşen bakın bu haberlere nasıl yanıt vermiş melekler. İşte Gülşen haberleri.. Gülşen, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı...
  5. Seda Üren 'den Aşkın Kimyası Şarkısının Sözleri

Seda Üren 'den Aşkın Kimyası Şarkısının Sözleri

Seda Üren Aşkın Kimyası şarkı sözleri Seda Üren Aşkın Kimyası şarkısı sözü Sevgili melekler, bu yazımızda Seda Üren 'in yeni çıkardığı albümden, Seda Üren Aşkın Kimyası şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Zorla güzellik olmuyor Sevdim demekle bitmiyor Bakalım varmı bir geleceğimiz Aşk mı bizim tek seçeneğimiz Kader adaleti kaydediyor Herkes ektiğini biçiyor Uymadı bu aşk her ikimizede Şık...

Sayfayı Paylaş