gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

azerılerın mac anlatımı.

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Maçın İlk Yarısı -Hollandalı Overmars'ın zerbesini(şutunu) kapıcı (kaleci) Taffarel son anda defedebildi. -4 degge (dakika) sonra Overmars'ın kapuya (kaleye) vurduğu zerbe, kapunun yanından geçer.
    -Arif kapıcıyla (kaleciyle) karşı karşıya kalır ; kapuya vurduğu zerve, kapunun yanından geçer.
    -İlk yari golsüz sona eriy.

Maçın İkinci Yarısı :
    -Cim-Bom 2'inci sehire (yarıya) de hücümlarla başliyir. Hakan Şükür kapu direğine vurur, kapu direği Arsenal'i golden klas eder. (kurtarır)
    -50'nci deggede Andre, sol cinahtan ilerlir, zerbesi kapunun üstünden geçer.
    -70'nci degge... Brezilyalı Caponi'nin zerbesini sieman dergeder (kurtarır).
    -81'inci degge... Okan'ın zerbesi mudafiyatçılar (defans oyuncuları) tarafından uzaklaştırılır.

Uzatma Dakikaları :
    -Oyunun esas vaktinde hesap açılmadı. Hakim, galibi muayyen etmek için 30 degge teyin edir. Kızıl top (altın gol) prensibi kulveda olur.
    -Karpak Maradonası Ruminyalı Hagi ile arsenal kapitani adams arasında mukayese başverir.
    -Henri'nin zerbesi... Ve Taffarel Galatasaray' yüz faizlik (yüzde yüzlük) golden klas eder.

Penaltılar :
    -Son noktayı Rumenyali Popescu vurur ve Galatasaray, 4-1 hesabıyla 11 metrelik zerbelerle Arsenal'i UEFA Kubokunun (Kupası) finalinde mağlubite uğratır.
    -Galatasaray hem Türkiye Kubokunu kazandı, hem Türkiye Campiyonu oldu.
    -Tebrisler Galatasaray...

azerılerın mac anlatımı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fleetwood Mac

Fleetwood Mac

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. azeri doktor

azeri doktor

Doktor azeri olursa:) Tık, tık, tık... - Gelesen. - Selamlar doktor bey. - Salam. Sabahın heyır. ( Selam, iyi sabahlar). - Sabahları salam yasak mı diyosunuz? Biz nerden bulalım salamı doktor bey? Neyse zaten hasta olan kızım. Bir muayene ederseniz. - Gızım sen yahşi birine ohşayırsan. ( Kızım sen iyi birine benziyorsun). - Neee! Benim kız kimi okşuyormuş? -...
  3. Netflix Mac kullanıcılarına açılıyor

Netflix Mac kullanıcılarına açılıyor

Netflix Mac kullanıcılarına açılıyor Netflix, bir DVD kiralama servi olmasının yanısıra online olarak gerçek zamanlı veri akışıyla bilgisayarınızdan filmleri seyretmenize de olanak tanıyan bir servis. Fakat şimdiye kadar Mac kullanıcıları bu imkandan yararlanamıyorlardı. Şirket Pazartesi günü Microsoft’un Silverlight yazılımını kullanarak sadece PC’lerin değil...
  4. Anlat

Anlat

beni bir kelime ile anlat cevapları Anlamaya çalışmak herşeyi anlamlandırmak dünyayı ne zor geliyor insana.... Sabrı anlat bana... Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma? Özlemi anlat bana... Göğünde kanat çırpan vuslat kuşları Nereye konarlar yorulduklarında? Ayaz yemiş sevdaların bakışlarındaki...
  5. Süperlig mac sonuclari....

Süperlig mac sonuclari....

Baktimda sitede hic bir melek Futbol mac sonuclarini yazmamis, ben koyu bir Gsli ve Futbol hayrani olarak artik her hafta tüm mac sonuclarini sizlerle paylasmak istiyorum.... belki aranizda benim gibi koyu tarafdar vardir ve takiminin kime karsi oynadigni merka ediyordur..... 26. hafta 19 Mart 2010 Kasimpasa - Besiktas 2 - 2 20 Mart 2010 Diyarbakirspor - Antalyaspor 1 - 0 Manisaspor -...

Sayfayı Paylaş