gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

azıcıkta gülelim huriye,nuriye,ve düriye ))

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Huriye, Nuriye ve Düriye 75-80 yaşlarında çok eski üç arkadaştır. Bir gün Huriye,... Nuriye'ye telefon eder ve Düriye'ye gitmeye karar verirler ve giderler. Biraz muhabbetten sonra Düriye kahve yapar ve içerler.

Biraz muhabbetten sonra Düriye "Ay kusura bakmayın unuttum birer kahve yapayım da içelim!" der.
    ...Huriye ve Nuriye birşey demezler ve içerler.
    Aradan biraz zaman geçtikten sonra Düriye "Size bir kahve bile yapmadım hemen yapayımda içelim" der ve yapar getirir.
    Bizimkiler de yine ses itiraz yok.
    Akşama doğru Huriye ve Nuriye kalkarlar ve yolda bastonları ile tin tin yürürken aralarında şu konuşma geçer.

Huriye: - Kız Nuriye, gördün mü Düriye'yi; ne kadar pinti olmuş bize bir kahve bile ikram etmedi!

Nuriye: - Kııız, Düriye'yi ne zaman gördün?... :))

2. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha

3. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  4. eylul doğan

eylul doğan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    :haha: bunu bir rkadaşım hep söylerdi bana, biz de bir gün böyle olcaz diye.

azıcıkta gülelim huriye,nuriye,ve düriye )) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nuri Paşa ve Sütlüce Silah Fabrikası’ndaki patlama

Nuri Paşa ve Sütlüce Silah Fabrikası’ndaki patlama

nuri paşa Enver, Cemal, Talat üçlüsü’nden Enver Paşa’nın kardeşiydi. 1918 yılında Kafkas Türk İslam Ordusu’nun komutanı olarak Azerbaycan’da savaştı. Rus ve İngiliz destekli Ermeni ordusunu yenerek Azerbaycan’ı bağımsızlığına kavuşturdu. Azerbaycan fatihi Nuri Paşa yurda döndükten sonra Sütlüce’de ilk silah ve patlayıcı fabrikasını kurar. Bir süre sonra...
  2. huri

huri

Rüyada huri görmek, mes'ud bir evlilik sürmeye, insani cennete götürecek bir hayir ve iyilik yapmaya isaret eder.
  3. Gülelim

Gülelim

Kızılderinin teki keçilerini otlatıyormuş. Derken bir cowboy gelmiş ve sormuş: - Senin köpeğin mi? - O köpek benim olmak! - Onunla konusabilir miyim? - Köpek konuşamamak! Cowboy köpeğe yaklaşır. - Nasılsın? - Fena değil! (Kızılderili şaşkın...) - Bu kızılderili senin sahibin mi? - Evet. - Sana iyi davranıyor mu? - Evet, çok iyi. Günde iki kez tuvalet için...
  4. Nuri Dizisi Oyuncuları ve Dizi Konusu

Nuri Dizisi Oyuncuları ve Dizi Konusu

nuri dizisinin oyuncuları nuri dizisi oyuncuları dizi dizi oyunculari filmi Çok yakında Kanal D ekranlarında Nuri dizisi başlıyor.Dizinin başlıyacağı tarih 13 Şubat olarak belirlendi.Sizlere bu yepyeni dizi hakkında oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili bilgileri sunuyorum. Başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları dizinin yapımını Süreç Film, yapımcılığını ise İnci...
  5. Cennetteki hurilervildanlar ve hurilerin isimleri özellikleri hakkında bilgiler

Cennetteki hurilervildanlar ve hurilerin isimleri özellikleri hakkında bilgiler

Cennetteki Huriler ve Vildanlar Kur'an'da onların vasıfları vardır, fakat fazla izahat, hadîslerde vârid olmuştur. Enes b. Mâlik, Hz. Peygamberin şöyle buyurduğunu rivayet eder: Bir sabah veya bir akşam Allah yolunda bulunmak, dünya ve dünyanın içinde bulunanlardan daha hayırlıdır. Birinizin ok ile yayı arası veya ayak yeri kadar cennetten elde edeceği şey, dünya ve dünyadakilerden...

Sayfayı Paylaş