gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebook Aziz Yıldırım sayfası Aziz Yıldırım Facebook hayran sayfası

Spor gündemine bomba gibi düşen şike davası nihayet aylarsonra başladı melekler. Fenerbahçe camiasının yakından takip ettiği davada Aziz Yıldırım dün ilk defa savunmasını yaptı. Tüm Fenerbahçe camiasının büyük bir merakla izlediği dava ile ilgili olarak Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası oluşturuldu. Sizler de bu sayfayı beğenip yorum yapabilir, gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Aziz Yıldırımın Facebook hayran sayfası için tıklayınız..

Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aziz yıldırım ses kaydı

Aziz yıldırım ses kaydı

Arkadaşlarım aziz yıldırımın ve şekip mosturoğlu'nun ses kayıtları varmış iddaya göre aziz yıldırımı bu kayıt bitirmiş bununla ilgili bir haber var mı fenerliyim üzülüyorum yav :S
  2. Facebookun en çok beğenilen sayfası

Facebookun en çok beğenilen sayfası

Kızlar facebokun en iyi ve en çok beğenilen sayfası hangisi bilginiz var mı ?
  3. Aziz Yıldırım Facebook

Aziz Yıldırım Facebook

Aziz Yıldırım Facebook Selam bana Aziz Yıldırımın Facebook sayfasının linkini verebilirmisiniz yada adresini
  4. Facebook felaket sayfası

Facebook felaket sayfası

Facebookta büyük afetlerde kurulan Disaster message board isimli bir sistem vardı bunun hakkında bilgi var mı ne işe yarıyordu bu ?
  5. facebook sayfası hayran sayısı nasıl çoğaltılır?

facebook sayfası hayran sayısı nasıl çoğaltılır?

Selamlar. Benim bir face sayfam var ve hayran sayısını arttırmak istiyorum ama bunu yapabilirmiyim ve nasıl yapabilirim? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş