gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aziz yıldırım ses kaydı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım aziz yıldırımın ve şekip mosturoğlu'nun ses kayıtları varmış iddaya göre aziz yıldırımı bu kayıt bitirmiş bununla ilgili bir haber var mı fenerliyim üzülüyorum yav :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aziz yıldırım ses kaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadayı'nın yeni ses kaydı

Karadayı'nın yeni ses kaydı

Emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı’nın 4’üncü ses kaydı da internete düştü. Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı bu ses kaydında 27 Mayıs, 12 Eylül ve 28 Şubat askeri müdahalelerinde oynadığı rolden bahsediyor. Tansu Çiller, Mesut Yılmaz, Onur Öymen ve Necmettin Erbakan hakkında çarpıcı iddialarda bulunuyor Daha önce çeşitli aralıklarla 3 ayrı ses kaydı...
  2. Şike Davasında Yıldırım ve Mosturoğlu'nun Ses Kayıtları!

Şike Davasında Yıldırım ve Mosturoğlu'nun Ses Kayıtları!

aziz yıldırım ses kaydı 2011, şike soruşturması, aziz yıldırım, şekip mosturoğlu, ses kayıtları, son dakika haberleri, son gelişmeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye 1.Futbol Liginde sular bir türlü durulmuyor melekler :S Soruşturmanın bir sonuca bağlanması beklenirken hergün yeni haberlerle gündem bulanıyor.Yeni haber ise telefon ses kayıtları! Ülke gündemini sarsmaya...
  3. Aziz Yıldırım Facebook

Aziz Yıldırım Facebook

Aziz Yıldırım Facebook Selam bana Aziz Yıldırımın Facebook sayfasının linkini verebilirmisiniz yada adresini
  4. Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası

Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası

Facebook Aziz Yıldırım sayfası Aziz Yıldırım Facebook hayran sayfası Spor gündemine bomba gibi düşen şike davası nihayet aylarsonra başladı melekler. Fenerbahçe camiasının yakından takip ettiği davada Aziz Yıldırım dün ilk defa savunmasını yaptı. Tüm Fenerbahçe camiasının büyük bir merakla izlediği dava ile ilgili olarak Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası oluşturuldu. Sizler de bu...
  5. Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı

Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı

Arkadaşlar ben bişey duydum Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düşmüş bu haber doğru mu Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş