gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben bişey duydum Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düşmüş bu haber doğru mu Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aziz Yıldırım Başkan Olamayacak

Aziz Yıldırım Yönetici Olamayacak

Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi , “Futbolda Şike” davası kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı tutuklu bulunan Aziz Yıldırım'ın tahliyesine karar verdi. Yıldırım, örgüt kurmak suçundan 2 yıl 6 hapis, şike suçundan ise 3 yıl 9 ay hapis ve 1 milyon TL para cezası aldı.

Bunun yanında davada Aziz Yıldırım'ın Spor yöneticiliği yapmasına tedbir getirilerek, spor kulübü başkanı olması yasaklandı. Ayrıca Yıldırım'a maçlara giriş yasağı getirildi.

Karar Yargıtay onadıktan sonra kesinleşecek.

Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilen var mı??

Bilen var mı??

Evet meleklerim güzel ve trajik bir zeka sorusuyla karşınızdayım:DBu sorunun cevabını hemen netten bakıp bulmaya çalışan ve bulup cevabı yazan arkadaşlar lütfen onun yerine kendi kafanızdan geçen cevabı yazın:DDoğru olsun yada olmasın yazın:DMaksat eğlenmek:D :n028: İŞTE SORU Bir oğlan ve bir kız kardeşlermiş bunların tam önünde bir şelale varmış annesi ve babası bu şelalenin arkasındaymış...
  2. Aziz yıldırım ses kaydı

Aziz yıldırım ses kaydı

Arkadaşlarım aziz yıldırımın ve şekip mosturoğlu'nun ses kayıtları varmış iddaya göre aziz yıldırımı bu kayıt bitirmiş bununla ilgili bir haber var mı fenerliyim üzülüyorum yav :S
  3. Aziz Yıldırım Facebook

Aziz Yıldırım Facebook

Aziz Yıldırım Facebook Selam bana Aziz Yıldırımın Facebook sayfasının linkini verebilirmisiniz yada adresini
  4. Atatürk'ün Bir Gözü Kör Müydü bilen var mı

Atatürk'ün Bir Gözü Kör Müydü bilen var mı

kızlar duydum ki Atatürk'ün Bir Gözü Kör olmuş peki bu doğrumu doğruysa neden bunu derslerde işlemedik gerçekten de Atatürk'ün Bir Gözü Kör Müydü bilen varsa yazsın bana
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş