gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Aziz

Konu, 'ABCÇ Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Aziz --------------------------------------------------------------------------------

Hıristiyanların kutsal bildikleri büyükleri.

Aziz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-aziz yarim

uğur arslan-aziz yarim

Aziz diyar El aziz Madenin gülü kokmuyor sensiz Hala haritanın sağ köşesindeyiz Her defasında sensiz her defasında sana dertliyiz Aziz yarim sanki ben hala 25 sen hala 18 Değişen hiçbir şey yok bak bizde Telvelerin kabardığı diplerde Eşrefin oturduğu mahalledeyiz Öyle bir özlemişiz ki seni Artık dönsen de olur dönmesen de Biz her daim yine sana sitemli yine sana hasret gideriz Aziz yar sen bir...
  2. Acizden en Azize

Acizden en Azize

cennet cennet dedikleri birkaç melek birkaç huri isteyene ver onları bana seni gerek seni Kainatın ihtişamı kadar büyük olan aciziyetimieşsiz muhteşemliğin sahibi benim olamayan her şeyin sahibi ve 'ben'im sahibim olan Rahman'a sunarım. Ey evvelin ve gaybın sahibi. şu çirkinliklerle çevrili kainatta küçükalemimde büyük olan dünyadan belki kirli ama samimi yönelişidir kalbimim. Ey büyüklüğü ile...
  3. Rutkay Aziz Kimdir?

Rutkay Aziz Kimdir?

Aziz Rutkay kimdir, Aziz Rutkay, hayatı, biyografisi, yaşantısı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Avrupa yakası adlı dizi ile çok yakından tanıdığımız Rutkay Aziz'in hayatı sizlerle melekler. Gerçek Adı : Aziz Rutkay Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1947 Eğitimi : Lisans 1947 yılında İstanbul' da doğmuştur. Asıl adı Aziz Rutkay' dır. Avusturya Lisesi'nde soyadları...
  4. Aziz Yıldırım'ın Veda Mektubu

Aziz Yıldırım'ın Veda Mektubu

Son dönemde olan olayları görüyorsunuz meleklerim. Bu Fenerbahçe Spor Klübü başkanı Aziz Yıldırım şu anda hapisanede ve üstelik sağlık durumuda çok iyi değil. Bu olan olayların ardından Başkan Aziz Yıldırım Bir veda mektubu göndermiş. Şimdi sizlerle onu paylaşıyoruz. Aziz Yıldırımın yazdığı veda mektubu... Okurken insanın yüreği burkuluyor. Ben Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü...
  5. aziz valentin günü nedir

aziz valentin günü nedir

Selam melekler, ben birşey sormak istiyorum sizlere. Aziz Valentin günü ne demek?

Sayfayı Paylaş