Azmin ElinDen Hiçbir Şey KurtuLamaz.. Girin Görün:)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz
    Dogu Afrikali Oscar Pistorius Romada 400-Metrelik Kosuda 2. ci oldu..!!

Azimin Sonu....

SadmiN bunu beğendi.
  2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye

Cevap: Azmin ElinDen Hiçbir Şey KurtuLamaz.. Girin Görün:)
    emeğine sağlık,teşekkür ...

3. herne

herne Forum Okuru

süper eline sağlıkk admin

4. RefRa

RefRa Daimi Üye

Vayy bee gerçektende azmin elinden hiçbi şey kurtulamıyo...

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vay be ne insanlar var şu dünyada .........

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vay be adama baq gerçektende yılmamış ve başarmış :)

Azmin ElinDen Hiçbir Şey KurtuLamaz.. Girin Görün:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ...Güzel olan hiçbir şey eskimez...

''Güzel olan hiçbir şey eskimez.'' dedi dostum. İncecik bir sızı duydum, sustum... Gözlerimi kapayıp kana kana içtim kelimelerini. Eskimiyordu hiç, biliyordum... Senin gözlerimde hiç eskimediğin, eskimeyeceğin gibi... Ben seni bulmak için tüm dünyayı dolaşabilirdim ama sen buldun beni. Bende kaybettiğim beni... Uzansam sana, dokunmak bir şey değil yanmaktan korkuyorum. Korktukça...
  2. Hiçbir şey senle olduğumuz gibi değilmiş.

Öylesine serseri bir gün geçiyordu saatlerimden, öylesine serseri bir hafta geçiyordu günlerimden, öylesine serseri bir ay geçiyordu haftalarımdan, aylarımdan yıllarımdan ömrümden... Parça parça öldürüyor yokluğun, azar azar bitiveriyorum. Her şeyi güzel eden senin varlığınmış; çok yazık; Çirkinlikleri görmeme engel, senin bana taktığın cennet gözlükleriymiş. Bu aşk bitti sevgili, bu...
  3. Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Bir bakmışsın yok olmuş seninle gelen zamanlar! O zamanlar ki sırf sen bulamayasın diye, sadece ihtiyacın olduğunda baktığın anıların dağarcığına özenle saklanmışlar... Biliyorum, tarifsiz tedirginsin ve korkuyorsun... "Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!" diye korkuyorsun. Elinde tuttuğun o bahar dalı kuruyup yitmiş, ilk sevgilin niyetine kitap arası saklanan bir kır çiçeği...
  4. Altın Oran: Hiçbir Şey Tesadüfi Değildir!

altın oran ile ilgili sözler M.Ö. 500'lü yıllarda yaşamış olan Pisagor, "Bir insanın bütün vücudu ile göbeğine kadar olan yüksekliğin oranı ile, bir dikdörtgenin uzun ve kısa kenarlarının oranı birbirine eşittir. Çünkü, bütünün büyük parçaya oranı, büyük parçanın küçük parçaya oranına eşittir" demiş. Pisagor'un Sözünü ettiği oran ALTIN ORAN'dır. Ve sadece insan vücudunda değil,...
  5. Bir Şeyler Değişene Kadar Hiçbir şey Değişmez !

Bir seyler, Değişene, Kadar, hiçbir şey, değişmez konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Tembel insan görmediğimi çoğu zaman söylemişimdir. Sık sık eli kolu bağlanmış, ne yapacağını bilemez durumda ya da bana hiç de anlamlı gelmeyen bir yönde ilerleyen çok sayıda insana rastlıyorum, ama bunların hepsi de bir şeyin daha fazlasını isterken, bir başka şeyden hiç olmasın istiyorlar....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz

,
  2. azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz