gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Azra Akın sevgilisinden ayrıldı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

azra akın, sevgilisi, ayrılık yaşayan güzelin haberi burada arkadaşlar. [​IMG]

Arza Akın, uzun süre devam eden aşkını sona erdirmiş Melek'ler. Sevgilisinden ayrılan güzelimizin haberini sizlerle paylaşıyoruz.

2002 Dünya Güzeli Azra Akın’ın İtalyan sevgilisiyle iki yıldır devam eden ilişkisi sona erdi.

Tescilli güzel, 2009 yılının yaz aylarında aşk yaşamaya başladığı Francesco Boari ile yollarını ayırdı. Çift, geçtiğimiz yıl nisan ayında da ayrılık haberleriyle gündeme gelmiş, ancak kısa süre sonra basının karşısına el ele çıkarak dedikoduları yalanlamıştı. Öte yandan Azra Akın, dün Avon markasının yeni ürününü tanıtmak için objektiflerin karşısına geçti. Oyunculuğu çok özlediğini ve yeni sezon için gelen teklifleri değerlendirdiğini söyleyen Akın, “Yok Böyle Dans yarışmasından sonra bir dinlenme dönemine girdim. Yeniden enerji toplamak için böyle aralara ihtiyaç var. Bu dinlenme döneminde yeni sezon için gelen teklifleri değerlendirip, karar vereceğim” dedi. Dizi izlemeyi sevdiğini ve “Muhteşem Yüzyıl”da Hürrem’i canlandıran Meryem Uzerli’yi de çok beğendiğini sözlerine ekleyen Akın, “Tanımadığım halde onu kendime çok yakın hissediyorum. O da benim gibi yurtdışında doğup büyümüş ve oynadığı rolün hakkını veriyor” diye konuştu.

Azra Akın sevgilisinden ayrıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Sevgililer Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ Pişti Oldu

Eski Sevgililer Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ Pişti Oldu

kivanc tatlitug facebook kıvanç tatlıtuğ facebook kıvanç tatlıtuğ eski fotoları azra akın azra akın fotoları KIVAÇ TATLITUĞ, ESKİ AŞKI AZRA AKIN VE DEDİKODULARI ÇIKAN SONGÜL ÖDEN İLE AYNI PARTİDE EĞLENDİ. GECCENİN SONUNDA AKIN VE ÖDEN AYNI TAKSİDEYDİ.. Azra Akın'dan ayrıldıktan sonra Meltem Cumbul ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün Gaye Sökmen'in verdiği...
  2. Azra Akın Kimdir?

Azra Akın Kimdir?

azra akın, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünya güzelimiz Azra Akın'ın hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; Azra Akın (d. 8 Aralık 1981, Almelo, Hollanda), 2002 Türkiye güzeli seçilmiş ve ardından da Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda Dünya güzeli seçilmiş manken - model ve oyuncu. Uşaklı bir baba ve...
  3. Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ neden ayrıldı

Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ neden ayrıldı

Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ neden ayrıldı ? Arkadaşlar Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ yine ayrılmış acaba neden ayrıldılar haberi duyan var mı?
  4. Azra Akın resimleri 2012

Azra Akın resimleri 2012

2012 yılında yeni çekilmiş Azra Akın'ın resimleri varsa paylaşın lütfen. Çok güzel bir kadın. Yeniden barışmış zaten Kıvınançlada evleneceklermiş :) darısı benim başıma inşallah.
  5. Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın ayrıldılar mı ?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın ayrıldılar mı ?

Öyle bir haber okudum ama inşallah doğru değildir. Birbirlerine çok yakışıyorlar. Yoksa ayrıldılar mı gerçekten ? :(

Sayfayı Paylaş