gebe
  1. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Azrail ile kadın...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Onun_Ülkesi tarafından paylaşıldı.

Ameliyatta narkozun etkisiyle kadın azraile sorar, _ Ne kadar ömrüm kaldı azrail.

Azrail

_50 Sene var der.

Bunu duyan kadın sewinçle estetiğe gider güzelleşir ve gençleşir hastaneden çıkar çıkmaz kadına araba carpar ve ölür.

Kadın sorar

_Hani 50 senem vardı azrail der.

Azrail Bunun üzerine:

_KıZ Bn seni tanımadım ne güzel olmuşsun sen der

:piha:

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir.Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir...Mail farklı bir bayana gider.Tam bu sırada kadın,kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayardaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.Odaya giren annesi,yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür....

Kime : Sevgili karıma
    Konu : Yeni ulaştım

Benden haber aldığına şaşıracağından eminim.Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz.Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım.Seninde kayıtların hazır. Herşey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış.Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum.Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin....

Not :Burası çok sıcak....

Beşinci Hugo
    Lisede edebiyat kitabından bir metni tüm sınıfa sesli olarak okurken V. Hugo’ya *Beşinci Hugo* diyen arkadaşımızı alkışlıyoruz..

Hayrını Görme
    Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorken yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan gişe elemanı soruyor: -’Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?Teyzem cevap veriyor: -’Bu paranın hayrını görme İnşallah yazalım.’

Lamba
    Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geçtim..Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: ‘Bacım o geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa.’

Hacim Nedir?
    Öğretmen bir arkadaşımdan naklen => -5.Sınıfların Fen Bilgisi sınavının 2.sorusu: ‘Hacim nedir? Bir örnek vererek açıklayınız.’ Öğrencimizden gelen cevap:
    -Hacdan gelenlere hacim denir..Örnek: Nasılsın hacim?

Asena
    5 yaşındaki yeğenime babası soruyor: -Büyüyünce ne olacaksın kızım? Asena olacağım babacım; sen ne olacaksın?’ Babası gayet sakin cevap veriyor: - Katil..

Yeni Geldüm
    Bir gün Temel yüksek bi binanın tepesinden düşmüş..Baygın yerde yatarken etrafını kalabalık sarmış..Temeli uyandırmışlar;- ne oldu kardeşim diye sormuşlar..Temel de -Ne bileyum uşağum, bende yeni geldum daa..demiş..

Birgün bir amerikalı milletvekilini bir odaya almışlar ve sormuşlar:

'-karınmı yoksa devletinmi.'

amerikalı düşünmeden cevaplamış:

'-devletim.'

ordakiler:

'-o zaman al şu tabancayı git yan odadaki karını vur.'

adam sıkılmış terlemiş ve sonunda dayanamıyarak:

'-yapamayacağım.' demiş.

daha sonra bir türk milletvekilini

aynı odaya almışlar.aynı soruyu sormuşlar:

'-karınmı yoksa milletinmi?'.

millet vekili hiç düşünmeden:

'-devletim' demiş

'-o zaman al şu tabancayı git yan odadaki karını vur.'

odadan önce bir silah sesi sonra bir cam sesi gelmiş.çıkınca sormuşlar:

'-ne oldu.'

'-sizin verdiğiniz silah kurusıkı çıktı bende karıyı camdan aşağı attım.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  3. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Azrail ile kadın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azrail

azrail

Birbirin den değişik azrail resimleri burada .
  2. azrail...

azrail...

Azrail'in en çok sevindiği ve üzüldüğü an Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama;- -"Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu.O: -" Ya Rabbi herşey Sana malum...Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken...
  3. Kur'an İle Konuşan Kadın

Kur'an İle Konuşan Kadın

Kur'an İle Konuşan Kadın Tebe-i Tâbiîn neslinden Abdullah ibn Mübarek r.aleyh anlatıyor: Hacca gidiyordum. Irak-Suriye topraklarından geçerken yalnız bir kadına rastladım. Selâm verdim; selâmımı "Söz olarak Rahîm bir Rabden selâm sözüdür onların duyacağı" (Yâ-Sîn: 58) âyetiyle aldı. "Buralarda ne yapıyorsun?" diye sordum. "ALLAH kimi yoldan...
  4. Kadınların gözleri ile yapabildikleri

Kadınların gözleri ile yapabildikleri

kadınların gözleri akrep kadınının gözleri Alt tarafı bir çift organla bu kadar iş başarıldığı görülmemiştir.Göz deyip geçmemek lazımmış demek ki.Bakın kızlar biz güzel gözleirmizle neler yapıyormuşuz:D Yeryüzündeki bütün canlıların gözleri sadece bakıp görmeye yaradığı halde kadın kısmı neredeyse bir tek ortalığı süpüremez gözleriyle.. Sever, sevişir, beğenir... Döver, küser,...
  5. azrail..

azrail..

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka > >tarafa biner..... > >şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... > >yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... > >şöför alaycı bir tavırla > >- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... > >yolcu sakin bir tavırla...

Sayfayı Paylaş