gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

gerçekte yaşanmış olayları oku YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY (gerçekliğini araştırmadım.) *adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka tarafa biner.....
    şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....
    yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der......
    şöför alaycı bir tavırla
    - sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....
    yolcu sakin bir tavırla
    -sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve ekler yolcu - inanmadın bana öylemi der....
    şöför - inanmadım tabii der......
    yolcu - o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....
    gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır.. ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da enteresanlaşır.....
    şöför yanındakine...
    - ee sen klimsin nereye gidersin der....öndeki
    - abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der......
    şöför - yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....
    öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....
    öndeki - abi arkada kimse yokki.....
    şöför hışımla arkaya bakar ve
    - körmüsün be adam arkada oturuyorya der.....
    öndeki arkaya bir daha bakar ve
    - abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...
    bu sefer arkadaki söze girer....
    - gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şöföre.
    şöför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....
    arkadaki şöföre...
    - hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der.....
    şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.....

sonra....

sonra ne olmuş biliyormusunuz?????

adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar... :D :D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..!
    abariboooooo bendeee öylee bi okuyorum kii anlatamammmm.....
    şaşaaa kaldımmmmm wallaaaaa.... !!!!!

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..!

:):):):):):):)

AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçekten yaşanmış bir olay

gerçekten yaşanmış bir olay

Adamin biri arabasiyla giderken yolda bir yolcu alirarabaya.... adam arka tarafa biner..... soför... eee hemserim kimsin nereye gidersin...der.... yolcu ben Azrailim..canini almaya geldim der...... soför alayci bir tavirla sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavirla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve ekler yolcu....inanmadin...
  2. Gerçek Olay

Gerçek Olay

İstanbul-Viyana seferini yapan uçakta Pilot mikrofondan duyurur : Sayın yolcularımız 25 dakika sonra Viyana havalimanına iniş yapacağız, hava parçalı- bulutlu -5 dereceee.........AMAN ALLAHIM........ Ve anons o anda kesilir. Bütün yolcular panik halindedir. Ortalık çalkalanır. Bir kaç dakika sonra,ki bu yolcular için sanki yıllar kadar uzun sürmüştür... Pilot : Sayın yolcularımız, kusura...
  3. Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay şöyledir: Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışardan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kötü hisseder ve aynı zamanda meraklanır da kertenkelenin ayağına...
  4. Tıklayında İbret Alın

Tıklayında İbret Alın

Hayatımızda olan ve çoğuna şahit olduğumuz o kadar çok vaka yaşanıyor ki hepimizin bu tür olaylardan ibret alması gerekiyor.Ve sizler için bulduğum ibretlik bir olay daha tıklayın ve ibret alın... http://img810.imageshack.us/img810/2075/ibretalindi.gif
  5. Yaşanmış Bir Olay.... Azrail ve Taksici....

Yaşanmış Bir Olay.... Azrail ve Taksici....

Taksici Ve Azrail Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... Adam arka tarafa biner.....şoför. .. - eee hemşerim kimsin nereye gidersin der. ...yolcu - ben Azrailim..canı nı almaya geldim der...... şöför alaycı bir tavırla- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve...

Sayfayı Paylaş