gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

azrail

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Birbirin den değişik azrail resimleri burada .
    azarail 1.jpg

azarail 2.jpg

azarail 3.jpg

azarail 4.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Ağustos 2016
  2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: azrail
    yyyaaaaaaaa öldüm yaa bunlar çok komik ruyam
    süper arkadaşım

3. komik

komik Forum Okuru

ya çok komik ya bu ne

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok komikmiş bunlar . Nereden buluyorsunuz bunları ? Söyleyinde bari biz de gülelim biraz .

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hiç bişe anlamadım aptalca hiç kimse bakmasın kötü ((((((((((((((((((
    kötü be yazmayın
    gerçek yemin derim
    valla billa

6. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Haha kendi rızanla gelmezsen ekip cağırcam yazana çok guldum ya

7. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    AZRAİL Dört büyük melekten biri. Ruhları almakla vazifelidir. İnternette yayınlanan resimler azraili sembol olarak hazırlanmıştır.Bu resimler Azrailin gerçek tesvirleri değildir.

azrail.jpg

azrail konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azrail...

azrail...

Azrail'in en çok sevindiği ve üzüldüğü an Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama;- -"Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu.O: -" Ya Rabbi herşey Sana malum...Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken...
  2. azrailin güzelligi

azrailin güzelligi

Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap"ın da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok...
  3. azrail..

azrail..

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka > >tarafa biner..... > >şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... > >yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... > >şöför alaycı bir tavırla > >- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... > >yolcu sakin bir tavırla...
  4. Azrail sözleri

Azrail sözleri

azrail azrail, resimleri, ilgili sözler, sözleri, msjları, mesajları burada arkadaşlar Merhaba Melek'ler... Bu makalemizde sizlerle azrail sözlerini ve mesajlarını paylaşacağız. Bakalım beğenecekmisiniz:) hani insan ağlamak ister ya,gözlerinden yaş gelmez,hani bazen gülmek ister ya insanyürekten gülemez.hani birini bekler onu çok görmek ister ya insan,o beklenen hiç gelmez o zaman...
  5. Azrailin güzelliği..

Azrailin güzelliği..

Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen, bazı formaliteler sebebiyle o imkanı bulamamıştı. Serap ı özel bir ilgiyle bizzat ben tedavi altına aldım. Ve kısa bir süre sonra da iyileştiğini gördüm. Ancak Serap"ın da bütün diğer kanserliler gibi ilk 5 yıllık süreyi çok...

Sayfayı Paylaş