gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Azraİlle Pazarlik Ve Estetİk ( Bayilacaksiniz GÜlmekten )

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

PAZARLIK Kadının biri 46 yaşında iken kalp krizi geçirir ve hastaneye
    kaldırılır

Ameliyat masasında iken ölüme yakın bir yerde hayalinde
    azraili
    görür ve sorar
    ''Benim saatim geldi mi?''

Azrail cevap verir.

> ''Hayır senin 53 sene 11 ay 29 günün daha var'' der
    Narkozdan uyandığında estetik yaptırmaya karar verir.
    Yüzünü gerdirtir,dudaklarını doldurtur,göğüslerini
    >düzelttirir.kısacası yeniden doğmuş gibi olur
    > Daha uzun süre yaşayacağını bildiği için okadar
    >ameliyata
    >değdiğini
    >düşünür.
    >>>
    Son ameliyattan sonra hastaneden yeni bir insan olarak
    çıkar.

Hastaneden çıkıp karşıdan karşıya geçmek isterken ambulans
    çarpar
    ve ölür
    O an azraile sorar.
    >
    50 seneden daha fazla yaşayacağımı sanıyordum.Neden
    bana
    ambulansın çarpmasını sağlayıp benim canımı aldın.
    Azrail cevap verir;
    Kız ben seni tanıyamadım...

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Azraİlle Pazarlik Ve Estetİk ( Bayilacaksiniz GÜlmekten )
    süperyaaa emeğine sağlık canım çok güldüm estetik sağlığı kötü etkiliyor demekki

Azraİlle Pazarlik Ve Estetİk ( Bayilacaksiniz GÜlmekten ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azraİlİn ÜzÜldÜĞÜ Ve SevİndİĞİ An

Azraİlİn ÜzÜldÜĞÜ Ve SevİndİĞİ An

Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama; "Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu. O: -" Ya Rabbi herşey Sana malum...Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken çok üzüldüm.Sonra o bebek bir tahta...
  2. azrail ve köper:D

azrail ve köper:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Azrail ve Hazreti Adem

Azrail ve Hazreti Adem

Azrail ve Hz. Adem Şöyle rivayet edilir:Allah Hz. Adem’e hangi gün öleceğini haber verdi.Hz. Adem kendini ölüme hazırladı.Azrail yanına gelince ona şöyle söyledi:Canımı almadan önce bana en güzel amelim olacak bir dua öğret ki onunla Allah’a en iyi şekilde hamd-ü sena edeyim. Azrail şu duayı öğretti: “Şahadet ederim ki bir ve ortağı olmayan Allah’tan başka ilah yoktur.Yine şahadet ederim...
  4. Azrailin sevindiği ve üzüldüğü an

Azrailin sevindiği ve üzüldüğü an

Cenab-ı Hak Azrail Aleyhisselama;-”Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu.O: -” Ya Rabbi herşey Sana malum…Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emr olunmuştu bebeğin annesinin ruhunu alırken çok üzüldüm.Sonra o bebek bir tahta parçasınnı üzerinde...
  5. Azrailin sevindiği ve üzüldüğü anlar.

Azrailin sevindiği ve üzüldüğü anlar.

Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama; -"Ya Azrail!Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu O: -" Ya Rabbi herşey Sana malumYalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken çok üzüldüm Sonra o bebek bir tahta...

Sayfayı Paylaş